2737
2734
عنوان

خانوما کبد چرب کسی داشته😭

1271 بازدید | 107 پست

همسرم کبدش چرب گرید ۲ 

لیورگل ۱۴۰ لیپوفیکس و ویتامین e400

میخوره اما گلاب به روتون چند روز مدفوع چرب 

واز دیشب عرق کاسنی و سرکه سیب میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لیورگل میخوره برم خار مریم بگیرم

از عطاری بپرس ، من یه دوره عطاری گذروندم استادمون میگفت خارمریم دوای اصلی برای کبد هست

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738

داروهايي كه ميخوره خوبه.وزنشم يه چند كيلوكم كنه ديگه رفع ميشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ببخشید مدفوع چرب بود

ليورگل همون خارمريمه

خوبه ديگه داره چربي دفع ميكنه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
پوست خارش داشته باشه یعنی از کبد

بله يه دليلش ميتونه از كبد باشه

بابا کبد چرب که دارو نداره چقدر چرت و پرت بهش دادی

پیاده روی کنه 

رو غذاش کنترل کنه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706