2733
2734

مراسم تعزیه گرفتن از سرکوچه تاته کوچه ماشین پارک کردن کوچه شلوغ ،از اونور واسمون کارت عروسی اوردن خدایا چرا بعضیا اینقدر نفهمن ،ازدیشب که فهمیدم مهردادمیناوند فوت شد😭😭 دیگه داره حالم بهم میخوره از کرونا و همه کسایی که به کرونا پا میدن

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا انقد میناوند رو دوست داشتی

حالا علی دایی بود یه چیزی

😂😂😂😂😂

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2738
واقعا انقد میناوند رو دوست داشتی حالا علی دایی بود یه چیزی 😂😂😂😂😂

فرقی نمیکنه الان توکوچمون تعزیه یه پدروپسره که جفتشون توبیمارستان بخاطر کرونا فوت شدن حرف من رعایت نکردن مردم الان بیا ببین کوچمونو چندنفر فقط ماسک زدن

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن

تعزیه؟😟مگه محرمه

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

تعزیه چرا؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706