2726

پسرم سکماه پیش روی بازو و سینه سمت راستش صایعه های قرمز قهوه ای برجسته برجسته و متراکم دیدیم فکر کردم بخاطر صربه اینجور شده حالا امروز دیدم نه زیاد شده نه کم فقط رنگش کمرنگتر و مایل به قهوه ای تر شده و فروکش کرده مقداری و سطحش کمی پوست پوست میشه خلاصه الان هرجا دکتر پوست زنگ میزنم نیست یا تا بعده عید پذیرش ندارن کجا ببرم الان متخصص ببینه نگرانم خیلی 

اول ببرش دکتر اطفال شاید حساسیت باشه.البته من جایی رو نمیشناسم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول ببرش دکتر اطفال شاید حساسیت باشه.البته من جایی رو نمیشناسم

شوهرم میگه نه باید بره پوست وگرنه میخواستم ببرم دکتر خودش بعدم حساسیت نه خارش نه سوزش نه قرمزی نه هیچی فقط برجسته و پوسته داره البته پوسته کمه

2728
مگه میشه نباشن  از الان همه رفتن تعطیلات؟ این همه کلینیک و مطب ..  کدوم شهر هستید؟

چندین دکتر پوست از صبح زنگ زدم میگم مشکل پوست داره میگن تا بعده عید وقتمون پره وقت نمیدن 

مگه میشه نباشن  از الان همه رفتن تعطیلات؟ این همه کلینیک و مطب ..  کدوم شهر هستید؟

کلینیکهای پوست همیشه متخصص دارن اگه دارن بعد از ظهر ببرم ببینم هستن

بازم اگه نتونستی پیدا کنی از تو گوگل برو سایت نوبت دات آی آر  اسم شهر و تخصص دکتر رو بزن میاره& ...

یه دکتر پیدا کردم حالا یه ساعت دیگه میبرمش دعا کنید چیزی نباشه انشالله

2706