2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نخوری بهتره اما من هوس گیلاس کرده بودم مجبورشدم کمپوتش بخورم الانم دلم گیلاس  میخواد کاش زود تا ...

منم بشدت هوس کمپوت گیلاس میکنم عطشم رو از بین میبره جیگرم خنک میشه، کلا چیزای خنک و سرررد دوس دارم و چیزای طبع گرم و چرب حالم و بهم میزنن

2738

گلم من از اول بارداری هم سوسیس کالباس پفک چیپس الوچه کمپوت هرچی بگی خوردم هیچی اج نمیشه.هوس کردی باید بخوری.اناناس واس بارداری خیلی خوب نیست ولی کمپوتای دیگرو بخور

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
گلم من از اول بارداری هم سوسیس کالباس پفک چیپس الوچه کمپوت هرچی بگی خوردم هیچی اج نمیشه.هوس کردی بای ...

چشششم 😍😂الوچه هم زیاد میخورم چون ترشیجات هوس میکنم ولی خداروشکر سوسیس و کالباس نه نمیخورم

چشششم 😍😂الوچه هم زیاد میخورم چون ترشیجات هوس میکنم ولی خداروشکر سوسیس و کالباس نه نمیخورم

سوسیس کالیاس زیاد خوب نیست ولی من کلا هوس فست فود میکنم و میخورم.ترشیجاتم بخور هیچیت نمیشه.فقط شیریتی نباید زیادبخوری

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
منم بشدت هوس کمپوت گیلاس میکنم عطشم رو از بین میبره جیگرم خنک میشه، کلا چیزای خنک و سرررد دوس دارم و ...

اخ اخ گفتی من کلا عاشق میوه های تابستونم الانم دلم ی چی میخواد ک اصلااا نیستش😁😁😁 ولی ب جا کمپوت سعی کن ابمیوه طبیعی بخوری منم خودمو با اب پرتقال گول میزنم 😐 دگ چ میشه کرد انشالله این دوران زودی بگذره نینیامون بیان ب سلامتی تو بغلمون 😍

کلا میوه تازه بخور عزیزم 

اخ اخ گفتی من کلا عاشق میوه های تابستونم الانم دلم ی چی میخواد ک اصلااا نیستش😁😁😁 ولی ب جا کمپوت س ...

انشااااالله عزیزم، اره میوه میخورم ولی غذا نمیخورم یکی دو لقمه بزور میخورم چون حالمو بد میکنن همه غذا ها، الانم از صبح هیچیییی نخوردم هیچی میلم نمیکشه

اخ اخ گفتی من کلا عاشق میوه های تابستونم الانم دلم ی چی میخواد ک اصلااا نیستش😁😁😁 ولی ب جا کمپوت س ...

اخ گفتی میوه تابستون من دلم همشونو میخواد خصوصا یکیشونو😑😑😑😑😑😑😑😑من تا اردیبهشت میمیرم

انشااااالله عزیزم، اره میوه میخورم ولی غذا نمیخورم یکی دو لقمه بزور میخورم چون حالمو بد میکنن همه غذ ...

چندهفتته

2706