2737
2734
عنوان

بدون عنوان.....😆

340 بازدید | 60 پست

سلام عشقا

حوصله ام سر رفته بود گفتم لابه لای کارای رفتنم یه دورهمی بزنم

@فریماه111   چطوری مامی؟

یه لحظه خاستگارمو و خانواده اش رو تگ کن کارشون دارم😂😂😂

بهاری برنگشت؟😭😭

@دخترابادانی    

@1372زهرا1372    

@هلیاااجون    

@لاکچریم    

چه خبر مبرااااااا؟😂😂

سلاممم

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای درد بگیرییی!!!! تو که هنوز هستی بیشور    خو نامرد من هی قلبم مباد تو. دهنمممم

چیشده جریان چه

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
مبینا ببخشید حالم یکم خوب نیس! هنوز بیمارستانم!! من میرم یه ساعتدیگه هستم عشقم! فعلا بای

چت شده

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2738
من  میخوام برم😂😂😂

کجا بری😬😬

هلیاااا! توعم که هستیی عشقم! خداروشکرر!!!! واای یدفه دیگه بگین میخوام برم دهنتونو!!!! هیچی!!! بعد می ...

بوس😘😘

2706