2737
2734
عنوان

میشه به مامانم یه رژیم بدین

90 بازدید | 9 پست

قد 180 یا 181 ( ماشالله قد مامانم بلنده) 

وزن 110

سن 46

فشار خون داره

کمبود خون داره

کمبود انواع ویتامین ها رو بخصوص کلسیم و آهن رو داره و پاهاش ضعف میره و نمیتونه به اون مفهوم ورزش کنه

چاقیش هم ارثی هست و بخاطر زایمان ( و آمپول های هورمونی)

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...

ببخشید سن 47

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ممنون از نظراتتون 

عزیزم تاپیکت خار نداره ما متخصص تغذیه نیستیم همین 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤