2733
2734
عنوان

چكار كنم كودك ١٠ماهم رشد كنه

61 بازدید | 7 پست

دختر من ١٠ماهش و پر كرده چند روزه وارد ١١ماهگي شده 

اما هنوز دندون درنياورده ،قدش٦٧هست،٨كيلو هم وزنشه ،چهاردست و پا هم نميره فقط ميشينه 

اهن و زيتوكيد هم طبق نظر دكترش ميخوره ،هر غذاي مقوي هم ميگن بهش ميدم ،كسي تحربش و داره و ديگه بايد چكار كنم؟

عزیزم احساس میکنم کمبود کلسیم داره بهش شربت استئوکر بده خوبه منم به بچم دادم دندوناش دراومد قدشم بلند میشه نگران نباش مادرمهربون

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ندارم ولی دیروز داشتم تو گوگل طرز تهیه سویق گندم رو میخوندم نوشته بود برای وزن گیری بچهها خیلی خوبه. حتی نوشته بود مادرای باردارم بخورن بچه درشت میشه. خودت تحقیق کن درباره سویق گندم. تو نی نی سایتم یه تاپیک بود خانومه میگفت 2 ساله دارم روزی 1 قاشق به بچم میدم. خودشم درست میکرد سویق رو ک بهداشتی و سالم تر باشه

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
2728
تجربه ندارم ولی دیروز داشتم تو گوگل طرز تهیه سویق گندم رو میخوندم نوشته بود برای وزن گیری بچهها خیلی ...

من از ٧ماهگي بهش هم سويق استخوان ساز و هم سويق افزايش وزن هر روز عصرانه و صبحانه بهش ميدم 

وزنش بستگی به وزن تولدش داره  اگه دکترش خوب نیست عوضش کن  رفلاکس الرژی غذایی باید ببنی د ...

وزن تولد ٢كيلو بوده با قد ٤٨

رفلاكس هم داشت ولي دو سه ماهيه كه خوب شده 

وزن تولد ٢كيلو بوده با قد ٤٨ رفلاكس هم داشت ولي دو سه ماهيه كه خوب شده 

یک سالگی بچه باید سه برابر وزن تولدش باشه 

بچه های رفلاکسی کلا وزن گیری خوبی ندارن 

در کنار قطره اهن قطره اد یا مولتی ویتامین بهداشت باید میگرفتی یا از بیرون بدی 

یه ازمایش خون بده ببین چی کمبود داره 

2738