2733
2734

بچه ها حس میکنم شوهرم دارهدخیانت کنع یبار پیج فیک زده بود به دخترا پیام داده بود شبا گوشیشو میزاره پیشش میگه اعتماد کن به خاک بابام دگ کاری نمیکنم فقط اعتماد کن کلی قسمو ایه خورده ولی خب سمت گوشیشم نمیزاره برم اصلا نمیدونم داره چکار میکنه چجور بش بفهمونم که شک دارم؟

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

لعنت به اونی ک حرمت زندگی متاهلی رو نمیدونه و هرز میپره 

خونه و ماشین بزن به نامت اگ بهش شک داری

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار همین لحظه ک میگه اعتماد کن بگو خوب گوشیتو بده 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
نه چیزی بنامم نیس ما عقدیم

اگه عقدی واس چی خیانت دیدی جدا نشدی؟!!!! میخوای بری با یه بچع برگردی؟؟؟ منم عقد بودم جدا شدم ولی نه واس خیانت ، خساست و بی مسئولیتی 

تو خیانت دیدی موندی؟؟؟؟؟ ای خداااا

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ی بار همین لحظه ک میگه اعتماد کن بگو خوب گوشیتو بده 

همش میگه اوکی بیا چک کن ولی اگه چیزی پیدا نکردی فردا طلاقت میدم چون نقطه ضعفم میدونه که وابستشمو از طلاق میترسم منم میگم هرچیم باشه حتما پاک کرده😔

2738
اگه عقدی واس چی خیانت دیدی جدا نشدی؟!!!! میخوای بری با یه بچع برگردی؟؟؟ منم عقد بودم جدا شدم ولی نه ...

مثل خرررر وابستشم حس میکنم نباشع تا اخر عمر تنهام

خیانت اصلا قابل بخشش نیس

یبار ک مزه کنه دوبارع تکرار میکنه

حس زن هم هیچوق دروغ نمیگه

مگر اینکه واقعا توبه کرده باشه

۱۰۰درصد مطمئن شو گلم

این مردا چشونه

وقتی ازدواج میکنن تازه یاد دختربازی میفتن

حداقل قبل ازدواج اینکارارو کنن سیر شن و بی جنبه بازی درنیارن

ازدواج یعنی تعهد ،حس مسئولیت سنگین،دو طرف قرار دارن تا اخر عمر در همه مراحل زندگی باهم باشن و شریک باشن

من ب شخصه از خودم تا زمانی ک مطمین نباشم ازدواج نمیکنم.ترجیح میدم لغزشام قبل ازدواج باشه تا بعدش

خیانت اصلا قابل بخشش نیس یبار ک مزه کنه دوبارع تکرار میکنه حس زن هم هیچوق دروغ نمیگه مگر اینکه وا ...

دوبار خیانت کرد ولی هربار گریه زاری کرد اخرین بار ماه پیش خوابیده بود گوشیشو چک کردم تهش گفت دست خودم نبود شرمنده شیطون گولم زد

مثل خرررر وابستشم حس میکنم نباشع تا اخر عمر تنهام

این وابستگی‌ نیس 

حماقته 

بهرحال امروز ۹ بهمن بهت این هشدار و دادم 

امیدوارم چن سال دیگ پشیمون نشی 

اگ ازدواج کردی و با یه بچه خیانت کرد 

مجبوری کنارش بسوزی و بسازی و یه زندگی نکبت بار و ادامه بدی 

از من گفتن بود

همش میگه اوکی بیا چک کن ولی اگه چیزی پیدا نکردی فردا طلاقت میدم چون نقطه ضعفم میدونه که وابستشمو از ...

نمیدونم والا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706