2733
2734
عنوان

چطوری با دوستم تموم کنم.دیگه حوصلشو ندارم 😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 30 پست
🤣🤣🤣🤣🤣وای چ باحال

بخدا کلید داره قشنگ میندازه میاد تو 😐هر چی داریم میخوره میبره غیبتم میکنه تازه بعضی وقتا لباس شرک هامم میشوره😐اتاقمم جم میکنه و میره فقط شب.خونشونه انگار.منم همینجوریم خونه اون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو یکی از دوستام به اسم یگانه ک من بهش میگم یگو از کلاس اول دبستان دوستیم و دقیقا.مث خواهرمه😐 ماما ...

😁😁😁

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
بخدا کلید داره قشنگ میندازه میاد تو 😐هر چی داریم میخوره میبره غیبتم میکنه تازه بعضی وقتا لباس شرک ه ...

این خیلی خوبه بنظرم کاش منم ی دوست داشتم اینطوری

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
2728

سرد باش بی محلی کن

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
بخدا کلید داره قشنگ میندازه میاد تو 😐هر چی داریم میخوره میبره غیبتم میکنه تازه بعضی وقتا لباس شرک ه ...

خدایا چرا انقد به ادما رو میدین!! رفیقای من جونشون واسم میره واسه اینکه از خودم هیچی نگفتم چون بهشون ربطی نداره خونمونم بلد نیستن خیلی ام تنوع طلبم این نشد اون یکی  

این ستارگان وماه وخورشید واختران است که  ترا نظاره می کنند ،نه تو آنهارا"تو خود کیهانی"
2738
نمیشکنه مهربون بگو عزیزم من دوس ندارم غیبت کسیو کنم یا بشنوم لطفا دیگ نگو شکست هم مهم نیس بلاخره گ ...

پروفت خودتی؟ ؟؟

اگر اره ماشاءالله خیلی نازی 

دیر ب دیر جواب بده یا سرد حرف بزن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
وای خدا مثل دخترخالم

اصلا همش از همه ایراد میگیره 

حتی از خودشم ایراد میگیره 

بعد هر سری دوساعت حرف میزنه

منم یکی از دوستام همینطوری بود و علاوه براون همش از مسائل شخصیم سوال میکرد و راجبه نفر قبلیه یندگیم سوال میکرد بااینک شوهر دارم شمارشو پاک کردم زنگ میزنه ج نمیدم کااات

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

من یه دوستی داشتم از اونا بود که فقط هر وقت کارش گیر بود زنگ میزد یعنی حالت عادی زنگ نمیزدا ولی وقتی مشکلی داشت انگار شماره منو مشگل گشا سیو کرده بود خیلی خیلی ادم پرتوقعی بودخودش یه قدم برای کسی برنمیداشت ولی از دیگران انتظارات زبادی داشت  برای گردشو تفریحش با دوستای دیگش میرفت برای مشکلاتش به من زنگ میزد مثلا این اخرین بار ازم میخواست باهاش برم دکتر یه بیمارستان خیلی شلوغ ،جایی که حدودا یه ساعت باهامون فاصله داشت ...تو این کرونا !والا برای خودمم با ترس و لرز میرم مطب دکتر چه برسه به خاطر یکی دیگه منم گفتم نمیتونم بیام اونم دیگه زنگ نزد چندبارم استوری تیکه دار برام گذاشت منم بهش محل نذاشتم حالا دیگه کلا رابطمون قطع شد 😂والا بعضیا جز دردسر چیزی ندارن همون بهتر که باهاشون کات کنی 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2706