2733
2734

برام عجیبه ...تاپیک قبلیم گفتم همسرم با خانواده سفر کاری رفتند ..چند روز می مونند ..حالا هر روز همیرم زنگ میزنه حالم رو میپرسه ،دیروز مامانش پشت تلفن گفت به خانمت بگو شوهرت رو ازت گرفتیم و همشون خندیدند(به جز شوهرم )..منم چیزی نگفتم ..ولی شب ک همسرم بهم پیام و زنگ زد جواب ندادم ...اخرش جواب دادم. و گفتم خوب نیستم ..بعد در پیام بهش گفتم از دست حرف مامانش دلخور شدم و در بارداریم چه حرفی بود بهم زد  و لطفا بهم زنگ نزن دیگه ...همسرم هم گفت من از اول سفر فکر شما بودم و هستم مگه میشه کسی منو ازت بگیره ...این تا اینجا که حل شد 

حالا همسرم امروز زنگ زد حالم رو بپرسه ،طی اتفاق نادر مامانش هم صحبت کرد باهام  ،حالم رو پرسید .

حالا الان گوشیم رو نگاه کردم دیدم خواهرش ک یک سال میشه باهاش رابطه نداریم چون خیلی ناراحتی درست کرده در زندگیمون (همسرم گفت قطع کنیم ،چون خواهرم ،حضورش باعث تنش میشه )،بهم پیام داده منم میخواستم حالتون رو بپرسم ،حالا سر فرصت بهتون زنگ میزنم صحبت کنیم 🥴...

همین خواهر باعث شد ۸ماه اوایل زندگیمون مثل افسرده ها باشیم ،قبلا هم بی ادبی کرده بود در مراسم امام حسین ،به مامانش جلوی من و مامانم گفته بود بهشون غذا نده. !!!😑و چیزای دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر به حال خچدم باشک ا،زش تشکر می کنم،ولی بس ک ساده ام و مثل اونا پیچیده نیستم میگم نکنه پاش باز بشه در زندگیم ....اینم بگم الان ۷ماه از بارداریم میگذره و بهم تبریک نگفته بارداریمو ..ولی ب داداشش تبریک گفته ...(البته این مورد مهم نیست،بیشتر از ارتباط اینده. اش میترسم )خیلی هم زبون دارررره 

2738
دیروزم گفتم بهت واقعا حرف خاص و بدی نزدن که تو ناراحت شدی

اون مورد حل شد ،حرفش باز شد ،منم با ارامش گفتم ..همسرمک. امرزو جلوی مادرش گفت من خودم اینجام ولی از اول سفر فکرم پیش شماست عزیزم .😁

حالا جواب ابجیش رو بدم ..

من فقط میدونم  این جور روابط درست بشو نیست 

فقط دوره ای  سر و سامون پیدا میکنه 

نوعی اجبار به تظاهر    عدم آرامش و تنش زا 

خیلی عمیق نباش  بی اعتنایی هم نکن   زندگی خودت منافع زندگیت  رو  بچسب   در کنار شون 

زیاد درگیر کاراشون نباش

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
2706