2737
2734
عنوان

عمده غذاهایی که درست میکنید چیا هست خواهشن جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 68 پست
همشون تکراری دیگه اوج تنوع لازانیا ته چین و پیتزا همبرگر و بشقاب داغ 

همبرگر خونگی؟ اگه دستورشو داری لطف کن بزار

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

برنج.

با انواع خورشت و مرغ و ماهی.

گاهی آبگوشت و استانبولی و دمپختک.

شامم فست فود و غذاهای نونی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمه. قرمه. ماکارانی. لوبیاپلو

خورشت بادمجون. زرشک پلوبامرغ

سبزی پلو باماهی.عدس پلو.آبگوشت

جوجه.کوبیده اینا ازبیرون و برنج خودم میذارم

ساندویچ وپیتزاهرزگاهی ازبیرون

اهل فست فود نیستیم‌کلا.بخاطرهمین چیزی نمیپزم☹

خورشت کرفس ولوبیا سبز.

2728
قیمه قرمه لازانیا ابگوشت چلو گوشت دلمه خورشت مرغ عدسی عدس پلو 

اینا رو درست میکنم فقط لازانیا که شوهرم اصلا نمیخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ماکارونی  سالادالویه  قیمه قورمه جوجه کباب تابه ای  خورشت مرغ استانبولی  عدسی  عدس پلو هویچ پلو

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
همبرگر خونگی؟ اگه دستورشو داری لطف کن بزار

اره خونگی ولی راستش خودم درست نمیکنم😐😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

یه لیست نوشتم از تمام غذاهایی که هم خودم دوس دارم هم همسرم شاید صد و بیست نوع غذا چسبوندم به یخچال البته نصفشو بلد نیستم درست کنم😅 بدمزه میشه 

خونه نیستم الان وگرنه عکس میزاشتم ببینی

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

استامبولی پلو 

عدس پلو 

ابگوشت انواعش

انواع سوپ

انواع املت ها

انواع کوکو ها

خورشت قیمه و سبزی کدو و بهدمجون و بامیه

الو. هویج و سیب زمینی

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید
قیمه. قرمه. ماکارانی. لوبیاپلو خورشت بادمجون. زرشک پلوبامرغ سبزی پلو باماهی.عدس پلو.آبگوشت جوجه.ک ...

شوهرم خیلی بد غذاست مثلا ماهی دوست نداره. لازانیا نمیخوره.کلا از غذاهایرسنتی بیشتر خوشش میاد ولی بدون برنج🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا رو درست میکنم فقط لازانیا که شوهرم اصلا نمیخوره

ماکارونی یادم رفت👀

لازانیا رو حالا شوهر من بیشتر از همه غذاها دوسش داره

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
تکراری قیمه قورمه مرغ انواع کوکو ماکارونی عدس پلو.   آش،سوپ پیتزا،پیراشکی،املت،خوراک مرغ،استا ...

پیراشکی گوشت منظورته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40