2726

رفته بودیم شمال..یه فامیل دور همسرم یه زنه ..که باهم تقریبا راحتیم..بهم یه کلمه ای گفت که اگه هر جا بگی خیلی خوششون میاد منم گفتم چیه.و معنیش چیه..گفت کلمه (از موس) منم گفتم معنیش چیه گفت یعنی خوشگل..دیگه براتون بگم من دیگه این کلمه موند تو ذهنم ..تا اینکه رفتیم جایی مهمونی..یه دفعه یکی از اونا گفت ببینید عروسمون چقدر خوش اخلاقه..منم یه دفعه  از دهنم در اومد گفتم آره خیلی از موس..😱😭😬.همه چشاشون زد بیرون از کاسه..تو نگو این معنیش یعنی از باسن..به موس میگن باسن..البته نه همه جای شمال .اینا رامسرن..وای خدا آبروم رفت..تو دلم بود گفتم بهتون بگم..😔بقیه ش دیگه نمیگم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خخخ

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

آرهههه موس میشه باسن😂😂😂🤣🤣🤣

کینگ هم میگیم یا کِنگ

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

😅😅😅😅😅

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
2706