2737
2734
عنوان

پاسخگوی سوال شرعی صلواتی

94 بازدید | 10 پست

اسم مرجع تقلید وصلوات یادتون نره

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

ها؟

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مکارم شیرازی 

خب سوالت ؟

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2728
خب سوالت ؟

معلم هام مدرسه بودم مسخره کردم. خیلی 

با دوستام. الان دسترسی بشون ندارم. 

و پول نصفه لوله کردم رفتم خوراکی خریدم. مغازه داره مرده 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
معلم هام مدرسه بودم مسخره کردم. خیلی  با دوستام. الان دسترسی بشون ندارم.  و پول نصفه لول ...

اول اینکه توبه کن وجبران حق الله

راه رهایى از حقّ النّاس چیست؟

جواب: اگر صاحب آن را مى شناسید، حقّ او را بپردازید، یا حلیّت بطلبید، و اگر نمى شناسید، معادل آن را از طرف صاحب اصلى به شخص نیازمندى بدهید.

در صورتی که حقی از دیگری (مالی یا معنوی) به گردن انسان باشد و امکان دسترسی به وی (به جهات مختلف) وجود نداشته باشد آیا راهی برای جبران وجود دارد یا خیر؟

جواب: چنانچه امیدی به دسترسی به وی نباشد، می تواند حق مادی را از طرف او به نیازمندان صدقه دهد و در مورد حق معنوی ، به مقداری برای او استغفار کند و کارهای خیر انجام دهد که اطمینان به رضایت وی حاصل شود.

شخصی در سال 1345 مبلغ صد تومان به دیگری قرض داده ولی تاکنون فراموش کرده و دریافت نکرده است. اگر طلبکار اکنون به رحمت خدا رفته باشد حکم پرداخت بدهی چیست؟

جواب: بدهکار مبلغ مزبور را با احتساب تورم متوسط اجناس به ورثه آن مرحوم تحویل دهد

2738
اول اینکه توبه کن وجبران حق الله راه رهایى از حقّ النّاس چیست؟ جواب: اگر صاحب آن را مى شناسید، حق ...

ممنونم 

14 صلوات فرستادم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

سلام

مرجع تقلیدم آیت الله خامنه ای

جنینی که  13 هفته و 6 روز دارد با ضربان قلب 156

آیا روح دارد یا خیر ؟.

اگر همسر اصرار بر کورتاژ نماید ،تکلیف خانم چیست ؟

ممنونم

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
سلام مرجع تقلیدم آیت الله خامنه ای جنینی که  13 هفته و 6 روز دارد با ضربان قلب 156 آیا رو ...

سلام
از چهار ماهگی ذی روح میشه

حتی اگر به چهار ماهگی و ذی روح شدن هم نرسد حرام است و جایز نیست
اصرار شوهر حلیت ایجاد نمیکنه
قاتل فرزند خود نباشید
وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَكُمْ خَشْيَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِيَّاكُم إنَّ قَتْلَهُمْ كَانَ خِطْءًا كَبِيرًا ﴿۳۱﴾

فولادوند: و از بيم تنگدستى فرزندان خود را مكشيد ماييم كه به آنها و شما روزى مى‏بخشيم آرى كشتن آنان همواره خطايى بزرگ است

مکارم:و فرزندانتان را از ترس فقر به قتل نرسانيد، ما آنها و شما را روزي مي‏دهيم، مسلما قتل آنها گناه بزرگي است.

این ایات کشتن فرزندان را بخاطر ترس از فقر نهی میکند.البته نهایتا این ایه را می توان به زمان تشکیل جنین و یا زمان دمیده شدن روح درجنین تعمیم داد

کسی که یک‌ نفر را بکشد مانند کسی است که کل مردم را کشته باشد
بی جرم و گناه حق داشتن یک زندگی رو از یک نفس گرفتن
دلت میاد بچه ای ک دنیا اوردی رو‌بکشی اینم مثل همون فرقی نیست