2726
عنوان

من هنوز دخترم میشه کمکم کنید؟؟؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5693 بازدید | 163 پست
تو اولین رابطه که پرده پاره میشه و زخمه باید به رابطه ادامه بدیم یا بذاریم برا یه وقته دیگه؟

بعد اینکه کارتون تموم شد حدود ۱هفته الی ۱۰ روز ب بدن استراحت بدید

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان میره فیلم پ*و*ر*ن میبینه 😐

😑🙄🙄🙄🙄🙄🙄😰😰😰😰😰ابلفضل ن 

سی دی مشاوره ها صحبت می‌کنند...... ووووییییییی 

🤪🤪🤪🤪🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728
شمام هی دوست داشتی مانع کارش بشی؟؟؟

اره بابا با پاهامم هلش میدادم عقب

سوزش و درد شدید داشتم

ژل لوبریکانت بر پایه ی اب بخرید خیلی کمک میکنه شما چون میترسی راحت تحریک نمیشی و خشکی واژن داری

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
😑🙄🙄🙄🙄🙄🙄😰😰😰😰😰ابلفضل ن  سی دی مشاوره ها صحبت می‌کنند...... ووووییییییی  🤪🤪🤪 ...

😂😂

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐
برو دکتر کمکت می‌کنه درک نمیکنم اونایی که میگن عقدین نباید رابطه داشته باشید. خود اسلامش گفته وقتی ...

آخه بعضیا تو عقد به مشکل میخورن و دختر چون رابطه داشته و دیگه دختر نیست مجبور میشه با اون آقا ازدواج کنه و بره سر خونه زندگیش دوستان از این لحاظ میگن خوب نیست 

تا آخر نمیره همون اول از درد گریم در میاد شوهرم ول میکنه.

آخرش نفهمیدیم اولش دردت میاد.. آخرش دردت میاد

اولش درد میاد خب واژینیموس هستی دیگه 

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
2706