2726
عنوان

میگن باید زنگ بزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش دهن به دهن شم خشن میشه باهام دعوا میگیره بدبختی اینه که همه میگن مادرته تو راه بیا اما نمیکشم ...

نه احترامشو نگه دار مادرته 

ولی با حرفاش مخالفت کنی بی خیال میشه

2728
نه احترامشو نگه دار مادرته  ولی با حرفاش مخالفت کنی بی خیال میشه

اتفاقا باهاش مخالفم اینجوری شده دیگه من به شوهرم احترام میذارم ناراحته   میگه فلانی رو ببین به شوهرش چی میگه اگه به شوهرم بد بگم بیام سمتش باهام خوب میشه

اتفاقا باهاش مخالفم اینجوری شده دیگه من به شوهرم احترام میذارم ناراحته   میگه فلانی رو ببین به ...

کلا اعتقادی به سازش زن وشوهر نداره دوست داره منم یکی بشم مثل خودش یه ذره احترام به بابام نمیذاره تو جمع

من کاری به حرفای خواهر شوهرت ندارم 

اما یه زنگ زدن و احوال پرسیدن سخت نیست

بخاطر خدا کارتو بکن 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

شما اون کاریو بکن که دوست داری . بگو من شوهرم مهمه بخاطر اون باشما هم آشنا شدم احترام بذارید اخترام میبینید نذارید بی توجهی . من سبک خودمو دارم اگر قرار باشه هر بار خودمو عوض کنم که بقیه راضی بشن که هر روز باید ی رنگ باشم من اینم که هستم دوستم دارید خداراشکر ندارید متاسفم که شخصیت منو نپسندیدی . دقیقا حرفی که من بخواهر شوهرم زدم و بعدا هم کات کردیم باهاش . 

اتفاقا باهاش مخالفم اینجوری شده دیگه من به شوهرم احترام میذارم ناراحته   میگه فلانی رو ببین به ...

عزیزم سعی کن کمتر بری پیشش، بگو سرم شلوغه نمیرسم

هرچقدرم آدم محکم باشه حرفای اطرافیان تاثیر خودشونو میذارن...،. 

باکمال احترام ازش دور شو 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
شما اون کاریو بکن که دوست داری . بگو من شوهرم مهمه بخاطر اون باشما هم آشنا شدم احترام بذارید اخترام ...

دقیقا .احسنت چون من همیشه سکوت میکردم پررو شده

تو همان باش که دلت میخاهد من باشم😋
چون با خودشه مادرش و میگه من بجای تو دارم مادرم و نگه میدارم

چه ربطی داره مگه شما تعهد محضری دادی نگهش داره پسرش دختراش تصمیم گیرندن شما چیکاره ای

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
خب چون من عروسم ظیفمه

خودت قبول داری؟ابن حرف اون مادر بچه داره اگر پسرش یعنی همسر شما خواست با مشورت هم میتوانید ازش مراقبت کنید اما کلمه وظیفه من قبول ندارم 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706