2733
2734

من بچم ۱۵بهمن ۷ماهش کامل میشه ۴ماهونیم غذاشو شروع کردم الانم نزدیک ۴۰ روزه سوپ شروع شده الان فقط حریره و سوپ میدم چیا دیگه بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه نمک میزنم...شکرم تو دستور حریرش هست اما من نبات میزنم

کدو حلوایی

میوه ها

اواکادو

زرده تخم مرغ

همه اینارو میتونی بدی

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731

من از سه ماهگیش با عصاره گوشت شروع کردم فرنی و حریره و سرلاک لب نمیزد انواع سوپ و آبگوشت میدادم و اینکه تو همه خورشت هام یه سیب زمینی کوچیک پوست میکندم مینداختم وقتی پخته میشد با اب خورشت له میکردمش بهش میدادم میخورد همه چی میدادم ب جز عسل تا یک سالگی عسل ندادم

همه چی میتونی بدی رفرنس های تغذیه تغییر کردن با دکتر و مشاور تغذیه که علمشون به روزه و از منابع عهد قجری حرف نمی‌زنن مشورت کنی بهت میگن که بعد از شش ماه غذای سفره می‌تونه شروع بشه به جز ممنوعات که تابلو هستن مثل عسل و کره بادوم زمینی که تا یک سالگی ممنوعن

از حبوبات نخود و لپه باید آخرین حبوباتی باشه که تجربه می‌کنه یعنی ممنوع نیست ولی اول مثلا با عدس و لوبیا و.. شروع کن

مرکبات هم بذار یه سالش بشه بعد 

بقیه موارد همه چیز میتونی بدی 

سفیده تخم مرغ یه کم بده مثلا توی کتلتش باشه اگر حساسیت نداشت اونم میتونی بدی خلاصه هیچ ممنوعیتی نداری به جز موارد تابلو 

من از شروع ده ماهگی میگو و ماهی هم دادم به بچه م از شش ماهگی هم کلا غذای سفره می‌خوره 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738
حبوباتم زود دادی من هنوز حبوبات ندادم

اره ولی حبوباتی ک خودم میپختم چون خودم یه روز قبل خیس میکردم و آبشو عوض میکردم میگو هم از ده ماهگیش دادم خیلی میگو دوس داره قلوه کبابی هم خیلی دوست داست میدادم الانم یه تیکه میتونی گوشت گوسفندی ب درازی یه انگشت برش بزنی سیخ بکشی نیم پز بیشتر رو به پخته شدن باشه بدی دستش مک بزنه برای تقویت لثه هاش عالیه گوشتش رو قورت نده ها فقط بکشه ب لثه هاش