2726

مثلا ميگن من خيلي مغرورم

حالا ي ذره هم غرور نداره ها اسم بيشعوريشو ميزاره غرور 

واي من خيلي حساسم 

من خيلي بد اهلاقم 

من خيلي زود رنجم 

من خيلي فوضولم😕😑

منم خيلي سگم بهش ميندازم🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا خیلی کار خزیه

واي من ي همكار دارم 

اعصابمو خورد ميكنه 

همش ميگه ما بولداريم ولي همش دنبال چيزاي مفت و دوس داره هي بقيه براش خرج كنن 

بعد ميگه من غرورم اجازع نميده از شوهرم پول بگيرم چون من مغرورم 

م😕😂

دورش گذشته

این مدل ادما رو کسی اهمیت نمیده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

اره

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

اره دیدم

دست خودم نیست همون لحظه تو ذهنم به عنوان اسکول ثبت میشن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بله کسی از نزدیکانم همینطوره

با اینجور ادما زندگی کردن خیلی سخته چون حاضر نیستند بپذیرند که اخلاق بدشون باید کنار گذاشته بشه

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

وااای اینا به کنار،در کمال وقاحت و بی شعوری و بی ملاحظگی هرچی میخواد میگه بعد میگه من اینجوریم،من رُکم،عزیزم اون رک و صریح بودن نیست،اون بی شعوریه که با بی ادبی و بی هیچ ملاحظه ای هرچی از دهنت در میاد بگی

اره تو سایت زیاد دیدم مثلا یه بار خوندم‌ یکی با افتخار میگفت خونشو تمیز نمیکنه غذا نمیپزه به تنبلیش افتخار میکرد بدتر اینکه کسایی که اینکارو میکردن مسخره میکرد

یکی دیگه با افتخار میگفت‌من عصبیم تا شوهرم حرف میزنه میپرم‌بهش. فک میکرد خیلی باحاله

2706