2726
عنوان

مادرشوهرم گیرداده

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 67 پست
ینی خیلی ساله ازدواج کردین؟ 

اوهوم اینجا نمیشه گف میان بازبحث کودک همسری میندازن ازاصلش ک خبرندارن فقد فازروشن فکری برمیدارن

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازشوهرم راضیم مالی ک خیلی خوبه اخلاقی همسرمم هس کمک دشتم خب چون اخلاقن ازمن بهتره وبلده بابچه هاسروک ...

خودت مهم تری تاهمسرم گلم بچه بیاری زایمان سخت کم خونی و....باعث میسه بی حوثله تر بشی اگه میتونی تو۹ماه بارداری روخودت کارکنی بیار انشاالله خوش قدم میشه واستون

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
اینکه اونا بچه دار نشدن دلیل نمیشه شما هم نازا باشین بعدشم عمو نازا نمیشه که 😄

چراعمونازانشه😐مشکل ازعموم بوده

خب دیگ بایدجوانبو سنجید منظورم اینه احتمالش زیاده

2728
اوهوم اینجا نمیشه گف میان بازبحث کودک همسری میندازن ازاصلش ک خبرندارن فقد فازروشن فکری برمیدارن

فاز روشن‌ فکری ک کلمه اشتباهیه. دیگه اگه خیلی زود ازدواج کردی و اهل درس خوندن و یا اهل گردش سفر و لذتهای دونفره نیستید و بچه بیارید اما ن صرفا برای سرگرمی و فرار از یکنواختی. اول مهارت‌های مادر بودن رو کسب کنید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
الان جوونی بیارجاری من ۲۰ سالشه س تابچه داره الان بستگی ب حوصله خودتم داره ولی من ۲۲ سالمه ی دونه بی ...

جاریت اشتباه کرده ولی اشتباهشو‌نگو چون تبلیغ میشه 

افرین که مثل جاریت نیستی 

الان واقعا دوره ای تیس که دختر ۲۰ ساله ۳ تا بچه داشته باشه این ظلمه خودشون خبر ندارند

الان جوونی بیارجاری من ۲۰ سالشه س تابچه داره الان بستگی ب حوصله خودتم داره ولی من ۲۲ سالمه ی دونه بی ...

خوب خوبه دیگ من تااقدام کنم بچه بیارم همون بیست میشم یدونه میارم وخلاص😂

من ۲۸ سالمه

بچم ۵ماهشه

همه بهم میگن مامان کوجولو

بعد ۸ساال بچه اوردم

۱۹ خیلی زوده بابا

یکم ززندکی‌کنید

مگه فقط باید زاد و ولد کرد

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
فاز روشن‌ فکری ک کلمه اشتباهیه. دیگه اگه خیلی زود ازدواج کردی و اهل درس خوندن و یا اهل گردش سفر و لذ ...

ن درس میخونم کنارش من درسموقاطی ازدواج وبچه نمیکنم کلا 

خالمم بابچه درس خونده الان ماماهستش بنظرم زیادربطی ب بچه نداره

نمی‌دونم 

من تو مغزم نمیگنجه دختر ۱۹ساله ذکر و فکرش یه فرایند طبیعی زندگی باشه و هدفی نداشته باشه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
من ۲۸ سالمه بچم ۵ماهشه همه بهم میگن مامان کوجولو بعد ۸ساال بچه اوردم ۱۹ خیلی زوده بابا یکم ززند ...

منم میدونم زود دارم شرایطومیگم هرکس شرایط زندگیش فرق داره ازدیدگاه خودت ب قاضی نرو

2706