2737
2734
عنوان

مادرشوهرم گیرداده

801 بازدید | 67 پست

ک بچه بیارید ینی هم پدرمادرخودم هم پدرمادرم همسرم اگ بچه بیاد ازطرف خودمون نو اوله ازونطرف دومه پون بچه کمه ذوقشودارن منم ۱۹سالمه بده بیارم؟زندگیمونم خیلی یکنواخت شده همسرمم خیلی ب بچه علاقه داره ومیخاد 

من خودم ازنازایی میترسم عمه وعموخودم نازابودن  یه خالم ۲تا سقط داشته یکی دیگ از خالهام ۴ تا 

مادرشوهرمم دوتابچه ک اورده بعدش نتونسته بیاره 

چ کنم؟عقلانی بگید 

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۱۹ حامله شدم 🙂

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

19 خیلییی زوده. 

چندساله ازدواج کردین ک زندگی یکنواخت شده؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
شرایطشو اگه داری بیار وضعیت مالی و اخلاقیتونومیگم

ازشوهرم راضیم مالی ک خیلی خوبه اخلاقی همسرمم هس کمک دشتم خب چون اخلاقن ازمن بهتره وبلده بابچه هاسروکله بزنه من ن حوصلشوندارم اماخب طبیعتابچه خودادم فرق میکنه

اگه سابقه نازایی داری تو خانوادت حتمااااا بیار بچه درسته زود گرفتار بچه داری میشی اما بهتر ازاینه که ...

مامانممم حرف شمارومیزنه میگ نکنه بخاطرتفریحت زندگیتوازهم بریزی  یه غصه واسه هممون درست کنی

خیلییی گلم 

ینی خیلی ساله ازدواج کردین؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

الان جوونی بیارجاری من ۲۰ سالشه س تابچه داره الان بستگی ب حوصله خودتم داره ولی من ۲۲ سالمه ی دونه بیشترندارم 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
2706