2737
2734

سلام 

دوسال که عروسی کردم دویالم نامزد بودم یکسالم دوست بودیم شوهرم اخلاقای خیلی خیلی خوب زیادی داره  و بچه هم ندارم ...ولی چون دوبار بهم خیانت کرده خیلی سخته برام تصمیم گیری برای ادامه زندگی با حق طلاق وحضانت بچه  ویا طلاق گرفتن 

متاسفانه دوستش دارم و رابطه عاطفی و جنسی خوبی باهم داشتیم نمیدونم چرا اینکارو کرده 

دفعه اول که خیانت کرد دو هفته قبل عروسی بود توی یکی از گروه های چت تلگرام به یه دختره گعته بود بیا پی وی بعدشم شروع کرده بود به حرفای چرت که مقصدش سک س چت بوده و دختره بلاکش کرده 

الانم بعد دوسال که از ازدواجمون میگذره یه ماه که فهمیدم سه ماه پاییز رو دقیقه به دقیقه به یه دختره پیام داده خودشم اعتراف کرده که خودم شماره دادم و دختره هم میدونسته متاهلم😔حالا هم زار میزنه که پشیمونم و غلط کردم و.... ولی نمیدونم بخشش مجدد با حق طلاق و حضانت درست هست یا نه از اینکه تکرار کنه میترسم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مطمئن باش دوباره تکرار میکنه

مزه اینکار رفته زیر زبونش

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2728

دوماه قبل عروسی و س ک س چت ؟؟؟ چرا بخشیدیش اون موقع که الان دوباره بره ب یکی شماره بده منو ببخش ولی تقصیر خودت بوده 

این ستارگان وماه وخورشید واختران است که  ترا نظاره می کنند ،نه تو آنهارا"تو خود کیهانی"

خودت دیدی که تکرار کرده پس بدون بازم تمرار میکنه یه بار محکم جلوش وایسا

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2738

تعهد ازش بگیر

حق طلاق و حضانت فرزندتم بگیر

اگ تکرار کرد جدا شو

یباری دیگه بهش فرصت بده

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2706