2733
2734
عنوان

توروخدا خوشی هاتونو نگید...😥

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 52 پست
خب واقعا دلیلشو نمیدونم... چرا تو اینستا چشم نمیخورن🙄🤔

از کجا میدونی چشم نمیخورن؟طرف توی اینستا نمیاد بگه شب با شوهرم دعوام شد ک

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
نه خب اختلاف نظر هارو ما بدون قهر و دعوا میگذروندیم    دیشب اگه بگم سرچی دعوامون شد خنده ا ...

به هر حال من که اعتقادم اینه اگه خیلی دعوام نباشه شک میکنم یه جای کار میلنگه😂😂بعدم میخواستی سر چی دعوا بشه سر چیزا مسخره اس همیشه

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه

از این به بعد هم تو هم نگو.🙃

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
به هر حال من که اعتقادم اینه اگه خیلی دعوام نباشه شک میکنم یه جای کار میلنگه😂😂بعدم میخواستی سر چی ...

😂😂😂😂نه خب ما منطقی و با ارامش بحث میکردیم نه که دعوا کنیم و تهش قهر

2731
موافقم 

ایا ۱۸روز بعد از اخرین نزدیکی ازمایش خون مشخص میکنه بارداری رو؟؟؟!❤

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕
😂😂😂😂نه خب ما منطقی و با ارامش بحث میکردیم نه که دعوا کنیم و تهش قهر

من که یه مدت اروم میشیم به شوهرم میگم بیا دعوا کنیم یعنی چی اینقد ارامش😂 بعدم تمام دعواها به تغییرات هورمونی ربط داره.مثلا در خانوم ها برو نت بخون از اول ماه تا روزی که پریود میشن چ روزایی اوکین چ روزایی هورمون وارد بدن میشه.اقایون هم همینطوره

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز
نمیدونم چرا اینجا  اینجوریه... این همه زندگی لاکچری تو اینستا هست و... چشم نمیخورن.... اما اینج ...

عایا دوست عزیز شما توی زندگی مجازی هستین؟پشت صحنه زندگی لاکچریشونو ک نمیان ب ما نشون بدن 

2738
عایا دوست عزیز شما توی زندگی مجازی هستین؟پشت صحنه زندگی لاکچریشونو ک نمیان ب ما نشون بدن 

اره واقعا یبار یکی از بلاگرا میگف من وقتی شب گریه کنم  صبح که بیدار میشم چشام کااااامل پفه 

همممه نوشته بودن واا مگه توام گریه میکنی🙄😑

والا شواهد چیز دیگه ای نشون میده🤐..... 

شما چیزی رو تو اینستا میبینی که طرف دوس داره ببینی...  وگرنه اگه دوربین بزاری زندگیشونو کامل ببینی میفهمی همچینم خوشبخت نیستن..(منظورم همه نیس)

نمیان نشون بدن... اما من اگه باشم ب جای اونا و زندگیم کن فیکون شه با چشم دیگه ب نمایش نمیذارم زندگیمووو.....  

نمیان نشون بدن... اما من اگه باشم ب جای اونا و زندگیم کن فیکون شه با چشم دیگه ب نمایش نمیذارم زندگیم ...

خیلیا به قیمت دیده شدن و پول دراوردن خیلی چیزا رو فدا میکنن

شما چیزی رو تو اینستا میبینی که طرف دوس داره ببینی...  وگرنه اگه دوربین بزاری زندگیشونو کامل بب ...

بله... 

اما من میگم نصف اینا واسه انرژی منفیه ک غالب شده.... 

شما هم حتما اسپند دود کن... و صدقه بدید.... بعد اینکه دعوا کمش نمک زندگیه.... گاهی پیش میاد😉🌹 موفق باشید 

یبار یه اقا تو پیج مشکلات نوشته بود خانمم شروع کرده به بلاگری از زندگیم دیگه متنفرم چون عذا میپزه حق خوردن نداریم تا یکساعت که خانوم هی عکس بگیره بذاره اینستا خونه حق نداریم راحت باشیم که کثیف میشه یه داستان الکی هم راجب آشناییمون نوشته که حتی من روحمم خبرنداره میگه کل زندگیمون شده اینستا و دروغاش

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2706