2726
عنوان

یه زن چطوری دلش از شوهرش

218 بازدید | 12 پست

میشکنه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من روزی صد بار میشکنه

کدومو بگم برات؟؟؟

عقدم

زنگم نمیزنه پیام بدم میگه برو حال ندارم

بهم سرنمیزنه

تو دعوا اسم دخترای فامیلش میاره

تادحرف بزنم میگه طلاقتو بگیر

یچیزی بخوام باید التماس کنم تابگیره

یجای دغوت بشیم باید التماس کنم بیاد

.............

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

چن وقته انگار موجی شده بغ کرده ن حرف میزنه ن حرف میزنم باهاش 

معلوم نی چشه یهو اینطوری شده 

میدونم میخاد من برم سمتش اما کور خونده

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍
من روزی صد بار میشکنه کدومو بگم برات؟؟؟ عقدم زنگم نمیزنه پیام بدم میگه برو حال ندارم بهم سرنمیزن ...

موافق ازدواج نبود؟؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
من روزی صد بار میشکنه کدومو بگم برات؟؟؟ عقدم زنگم نمیزنه پیام بدم میگه برو حال ندارم بهم سرنمیزن ...

اسم دختران فامیلو میاره چی میگه مثلا