2703
2553

خسته شدم اح اح!!!

هروقت ماسک میزنم شیشه عینکم بخار می‌کنه !!هیچ جارو نمیبینم !!!

یا باید ماسکم رو فقط روی دهنم بزنم !!!!(روی دماغم نزنم ))

هرکس مییبینه میگه چرا اینجوری ماسکت رو میزنی !!!یا شوهرم همش میگه چرا اینجوری ماسک میزنی !!!

به هرکس میگم شیشه عینکم بخار می‌کنه هیچکس درکم نمیکنه !  !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مشکل پسر منم هست ....عینکشو اون تایم ک البته کم هستش برمیدارم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

آره ماسک نزن چه اشکالی داره؟فقط میترسم دیگه عینک کلا به دردت نخوره چون چشم از جهان فرو.میبندی کلا

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

ی چسب انگشت بزن روی بینی یا همون قسمتی ک لبه ماسک قرار گرفته دیگه بخار نمیگیره

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

راه حل زیاد داره منم عینکی هستم

همونی هستم که از شنبه شروع کرد😁هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2706