2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنام خدا تا 6ماه فقط سرم زدم غذا اصلا و ده باری بستری شدم از 26هفته درد داشتم 28رفتم سونو ک گفت همه چی خوبه ولی همچنان قرص و شیاف استفاده میکردم ک زودتر نی نی بدنیا نیاد،32هفته دردهام بیشتر شد و امپول ریه زدن و گفتن اب دور بچه زیاد شده،36هفته هم زایمان کردم،سه روز درد زایمان طبیعی کشیدم سر بچع تو لگن نمیومد مردم و زنده شدم اخرم کیسه ابم پاره کردن تا بدنیا اومد

هفته 18 هستم تا اینجاش ک خیلی خوب بود☺️☺️☺️ ویار و تهوع اصلا نداشتم، ولی خیلی تو خونه کارامو خودم ا ...

الان طول سرویکست چنده؟؟

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
ان شالله عزیزم مرسی  تو دعاهات منو یادت نره گلم  برای خودم و بچم دعا کن برای همه ی خانوم ...

مرسی عزیزم من تمام دعاهام اول برای امام زمان،دوم برای کسایی که بچه ندارن(بنظرم تو اولویت هستن چون خودم خیلی حرفا از دیگران شنیدم بخاطر نازایی)

سومم همیشه دعا میکنم هیچ بچه ای سقط نشه

اسمت یادم میمونه عزیزم 

هر وقت قران خوندم دعات میکنم 

ممنونم که دعا کردی

انشالا بچت سالم سالمه و همیشه باعث افتخار و سربلندیته

لحظه زایمانت اول برای اونا که بچه ندارن دعا کن حتما

یه دعا هم برا من کن بچم به موفع به دنیا بیاد

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2714

اسی عزیزم تو این بارداری هماتوم داشتی؟

یادته سایزش چند بود و تا چه روزی طول کشید جذب بشه؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
33 بود ماه پیش الان شد 31  دوهفته دیگه باز باید سونو واژینال بدم

واژینال خطر داره ها

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
حتما گلم برات دعا می کنم ان شالله سپیده جون😘😘😘😘😘😘

ببخشید توروخدا انقدر سوال پرسیدم و اذیتت کردم

شما تو بارداری عفونت ادرار داشتی؟

33 بود ماه پیش الان شد 31  دوهفته دیگه باز باید سونو واژینال بدم

منم هفته ۱۶ ۲۸ شد دوهفته استراحتم بعدش  ان شالله بالا بره الان ۱۸ هفته و ۱ روزم  شما بارداری اولته؟؟؟ 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
واژینال خطر داره ها

حالا ب من گفت دستت رو بزار زیر باسنت خودت رو بلند کن

بعد با دست شکمم رو ب سمت پایین فشار میداد

بعد اندازه گرفت

دیگه چیکار کنم، اخه شکمی میگن خیلی اشتباه داره برای اندازه گیری

میترسم هی عددش بیاد پایین دیر بفهمم

2706