2726
عنوان

خالم يكم بيشعور نيست؟

401 بازدید | 48 پست

چند وقت پيش كه خونشون بودم واسه خودشون يني شوهر وخودش وبچه هاش مرغ تازه درست كرده بود...بعد جلوي من خورشت فكر كنم٥روز پيششون كه جمع شده ته مونده بشقاب غذاشون بود رو ريخت گذاشت جلوم...چون تو خورشت پر برنج بود كدو ها دست خورده ونصفه وداغون اصن ي وضعي

ديشب دوباره خونشون بودم...همه وهمه ميدونن من تن ماهي رونميخورمم چون وحشتناك درحد مرگ حساسيت دارم بهش...تو تاپيك قبلمم هست ديشب بدنم ريخته بود بيرون اصلا....نميشد نخورم چون ميخواستم بعدش گلوكوفاژيخورم شكم خالي نمي شذ

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞

تقریبا هست 😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اين كاراش ك ي غذايي درس ميكنه ك من نتونتم بخورم زشت نيس؟نگفتم سفره قلمكار اما سيب زميني ابپزكه ميشدبذاره

2728

یکم بیشعور نیس.خیلی بیشعوره اگه اینجوریه ک شما میگی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

خب خونشون نرو

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

نرووووووو

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
خوب شما چرا میری؟  خودتو بی احترام میکنی

بخاطر اينكه حال روحي دخترش بده دو روز ك نرم شروع ميكنه واي فلاني بي دركه دخترمو تنهاگذاشت واينا

والا یه حرکتی واسه خودت بزن که مجبور نشی بری 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2706