2737
2739

خانوما من شهریور باردار شدم چون کرونا گرفتم بچه ایست قلبی کرد و سقطش کردم 

خب یادمه با اینکه اخرای سیکلم فقط رابطه داشتیم ولی بعد یه روز تاخیر بی بی چکم دوتا خط پررنگ انداخت. سینه هام خیلی درد می‌کرد و کلی علائم دیگه

حالا 13 روز عقب انداختم. روز موعود و یک روز بعدش بی بی چک زدم منفی بود ولی تمام علائم بارداری رو دارم بجز همون درد سینه ک گفتم. بنظرتون احتمالش هست ک باردار باشم یا بخاطر سقطی ک داشتم طبیعیه تا مدتی پریودم نا منظم باشه

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بخاطر سقط اینجوری شدی ...انشالله ک ب زودی باردار میشی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی متاسفم که این تجربه رو داشتید . چون سقط داشتید نمیدونم شرایط بعدش چه جوره ‌ . فقط میدونم صد درصد امکانش هست که دو بارداری یک خانم با هم متفاوت باشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731
این‌چن ماه پریودت نامنظم بوده؟یا فقط این ماه

این دومین پریودی بعد سقطمه. اولیش حدودا ده روز عقب افتاد دومیشم ک الان اینطوری 13 روز 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
خیلی متاسفم که این تجربه رو داشتید . چون سقط داشتید نمیدونم شرایط بعدش چه جوره ‌ . فقط میدونم صد درص ...

🌹

این دومین پریودی بعد سقطمه. اولیش حدودا ده روز عقب افتاد دومیشم ک الان اینطوری 13 روز 

خب پس امکان داره بخاطر همون نامنظمی باشه.بنظرم برو ازمایش خون زودی نتیجه رو بهت میگن خیالتم راحت میشه.من خودم بی بی چک بعد ۱۴ روز‌ نشون داد 

خب پس امکان داره بخاطر همون نامنظمی باشه.بنظرم برو ازمایش خون زودی نتیجه رو بهت میگن خیالتم راحت میش ...

من عجله ای برا بچه ندارم خیلیم مهم نیست نهایتا یع بی بی چک دیگه میخرم 

2738