2733
2734

موانع ازدواج

1)حس عدم توانگربودن  تو ازدواج : یعنی اینکه حس میکنی کلا هرچقدم تلاش میکنی نمیتونی ازدواج کنی ،

2)حس ناراحتی : یعنی درحال حاضر مسایلی برات وجود دارن درمورد ازدواج که ناراحتت میکنن،ممکنه پسندنشدنت باشه ممکنه شکست عشقیت باشه ممکنه پیدا نکردن یارت باشه ممکنه عقب موندن از دوستات باشه ،

بهرحال هرچیزی که وقتی به ازدواج فکر میکنی ناراحتت میکنه

3)ترسهایی که درمورد ازدواج داری:یعنی همه ی اونچه درمورد ازدواج تورو میترسونه لیست میکنی

4)خشم ها: ممکنه یه سری مسایلی باشه از گذشته شما که باعث میشه وقتی به ازدواج فکر کنید خشمگین بشید(این مورد خیلی کم پیش میاد )    

5)وارونگی ها : خب اگه تعریف وارونگی رو بدونید متوجه میشید که ایا وارونگی درمورد ازدواج دارید یانه،اگر فکر میکنید حوصله بچه داری یا زندگی مشترکو ندارید ،اگر فکر میکنید باازدواج خیلی از امکانات فعلیتونو ازدست میدید یا فکر میکنید جدایی از خوانوداه اتون براتون سخته،یا فکر میکنید زندگی زناشویی براتون سخته،یا فکر میکنید به دلایلی هنوز امادگی ازدواجو ندارید این یعنی وارونگی دارید و قلبا نمیخایید ازدواج کنید

6)عدم لیاقت :ممکنه فکر میکنید مستحق این نیستید که یک نفر محبت و عشق واقعیشو نثارتون کنه یا ممکنه کلا به خودتون این حقو نمیدید که مورد عشق واقع بشید

7)باورهای منفی:کلا باید لیست کنید که چه باورهایی درمورد ازدواج دارید یا به کدوم یک از باورهای رایج جامعه معتقد هستید ،

ایا باور دارید هرکی ازدواج میکنه بدبخت میشه

ایا باور دارید شریک زندگی شما وجود نداره

ایا باور دارید عشق واقعی وجود نداره

ایا باور دارید ازدواج همه اش دردسره

و.......

و......

رو این موارد زیر هم میشه کار کرد

* روی نظرتون درمورد ازدواج کار کنید یعنی اینکه چه نظری درمورد ازدواج و زندگی زناشویی دارید آیا زندگی زناشویی یه ابزاره براتون تا به خولسته های بعدیتون برسید یا واقعا دنبال سعادتمند کردن شخص دیگه ای جز خودتون هستین ? یا شاید دنبال بچه دار شدن هستید....

**روی علت علاقه و عجله اتون به ازدواج  کار کنید چرا دوست دارید،زود ازدواج کنید?? میخایید از خونه فرار کنید??? میخایید خرجتونو یکی بده ،میخایید به دیگران پز بدید?? میخایید از قافله متاهلین عقب نمونید? .....

*روی علت اینکه چرا تاحالا ازدواج نکردید کار کنید،چرا تاحالا ازدواج نکردید ایا هیچ خواستگاری ندارید ،با نمیتونید،پسند کنید یا خواستگاراتون خیلی ضایع هستن و اصلا خواستگار خوب ندارید ،یا کلا حس میکنید مانع عجیبی برای ازدواج دارید و به اصطلاح بختتون بسته ست و کارها خودبه خود خراب میشه ،یا حس میکنید خواستگارها پسندتون نمیکنن چون زیبا نیستین ،یاشایدم خودتونو لایق این نمیدونید پسرای ایده ال پسندتون کنن ،یا شایدم اصلا خودتونو لایق این نمیدونید عروس یه مجلس عروسی باشید ،یا مستحق این نمیدونید که خانوم خونه ی پسر ایده ال و دلخواهتون باشید

*روی حسادتتون و ناراحتیتون در مورد  ازدواج کردن دوستان و دخترای فامیل کار کنیم ،ناراحتم ازینکه فلانی عروس شده و من هنوز مجردم .....

* رو سرزنش خودتون درموزد رد کردن خواستگارای قبلیتون و حس حسرت و پشیمونیتون به خاطر ازدست دادن موقعیتهای خوب قبلی کار کنیم

*از خواستگارهای قبلی که باشرایط بدی رد کردید طلب بخشش کنید

اگر چشمتون دنبال خواستگاری مونده اونو رها کنید و ببخشیدش

*رو اخلاق و خصوصیات بد پدرو برادرتون یا بقیه مردها که ازشون بدتون میاد کار کنید

* رو دوست نداشتن خونتون و اشپزی کردن و انجام کارهای خونه کار کنید رو دوست نداشتن خونواده اتون و همه چیزهایی که تو خونتون بدتون میاد کارکنید ( باید خونتونو و خونواده اتونو دوست داشته باشید و ازمجرد بودنتون لذت ببرید خیلی مهمه)

*رو رفتارهای بدی که خونواده اتون باهاتون دارن کار کنیم مثلا ممکنه اجازه نظر دادن یاحرف زدن بهتون نمیدن یا چون دخترید بهتون ارزش نمیدن و...خیلی مهمه

* ممکنه فکر میکنید خواستگار خوب تو شهرتون وجود نداره حتما کار کنید روش ،ممکنه شهرتونو دوست ندارید

کانال درمانگری و نتایج رفع مشکلات

@emotion276

❣در این تاپیک یاد میگیرین چطور روی مشکلاتتون کار کنید و این موانع رو هم رفع کنید❣

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5639636&slug=درمان-مشکلات-جسمی-و-روحی-با-ضمیرناخوداگاه&postId=174030544

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و البته عدم عزت نفس که ریشه ی هر مشکلیه

بله قطعا اعتماد به نفس، عزت نفس و احساس لیاقت هم بسیاااار مهم هستن

2731

چ خوب شما تاپیکاتون راجب بادی کد هست منم کار میکنم

یه سوال به نظرتون میشه با همین ایموشن از طریق ناخوداگاه میزان ارتعاش رو هم درصد گرفت؟مثلا ارتعاشمون در رابطه با جذب یه چیزی

چ خوب شما تاپیکاتون راجب بادی کد هست منم کار میکنم یه سوال به نظرتون میشه با همین ایموشن از طریق نا ...

بله عزیزم من ۲ ساله انجام میدم هم برا خودم هم برای بچه های دوره جذبمون و گاهی هم در گروه درمانگریمون

اما خب باید اون طرف ظرفیت و علمشو داشته باشه

من برای اعضا گروه درمانگریمون که انجام میدادم چون اکثرا قانون جذب اصولی رو بلد نبودن جبهه میگرفتن که نه من ارتعاشم باید بیشتر باشه و فلان در حالیکه قانون جذب رو در حد ۱۰ دقیقه تمرین در روز انجام میدادن فک میکردن الان با اینکار ارتعاششون باید ۱۰۰ باشه😁

2738