2737
2734

سلام من دیشب قرص  پرانول خوردم امروز صب بی بی مثبت شد و قصد بارداری هم دارم iui کرده بودم ۲۳ ام ولی ۳ روز قبلش گذاشته بودم منفی بود 

فردا هم موعد پریودمه چنتا لک قهوه ای دیدم 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی

وقتی اقدامی این قرصارو نخور فداتشم مثبته بارداری برا لکت باید شیاف سیکلوژست بزاری

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

وقتی اقدام میکنید چرا قرص میخورید اخهههه.نه چرا پپرانول باید مثبت کنه.لطفااااا دیگه قرص نخورید

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه چون گذاستم بی بی قبلش منفی بود  گفتم دبگ منفیه

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2728

اخه ارامبخشا بی بی رو مثبت کاذب میکنن 😔