2737
2734
عنوان

میخوام برم خونه مادرشوهرم

764 بازدید | 81 پست

بچه ها سر ی حرفایی که پیش اومد شوهرم سر من با مادرش قهر کرده به هیچ عنوان هم حاضر نیس بره خونشون.

من میخوام عصر برم ی سری وسایل که هفته ی پیش توش غذا و ماست اینا بود آورده بود ببرم بدم بهش ظرفاشو..یعنی به این بهانه میخوام برم خونشون.

اولا دودلم که برم یا نه؟؟؟ دوما رفتم چه برخوردی داشته باشم؟؟؟

اینم بگم بهم دیگه بی احترامی نکردیم فقط دلخوری پیش اومد.اینم بگم نرم حالا حالا شوهرم نمیره میخواد کش بده.

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

نرو حالا 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

حوصله داریا.بذار قهر باشن خیالت راحت

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بعد وقتی اونجایی زنگ بزن همسرت بگو بیا دنبالم

اونم مجبور میشه بیاد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

تو خودت برو برخورد همیشگی و بهتر

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2738

بنظرم بری قطعا باهم بحثتون میشه یا یه چیزی میبینی که بیشتر میریزی بهم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706