2726
عنوان

مرد باید......😱😱😱😱😱

444 بازدید | 31 پست

من باید به عمل دوستت داشته باشه وگرنه تو زبون ریختن یه چس هم نیست .

من قبلا یه دوس پسر داشتم خانوادگی به شدت پولدار خودش هم پرستار بود و این که قصد ازدواج داشت ولی چی ،عمل نداشت ،عمل هم ینی پول 

ولی عشقم بگم پول میگه چشم 

بگم شارژ بر فرض (من نمی‌گیرم )میگه چشم 

بگم فلان غذا میگه چشم 

ولی اون دوس پسر قبلی ،صبخ تا شب ،شب تا صبح ،عین یه خر کار میکرد ،خب تو که انقد دوستم داشتی خرج میکردی 

بعضی ها نیاین بکن پسر مردم باید خرج بکشه مگه 

بله .

نه پس زرتی برم عقد کنم بفهمم ظرف خسیس بوده تازه بعد عقد 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

😐😐😐😐بااینکه گفتی نگو ولی میگم

پسر مردم وظیفه ای در قبال تو نداره ک بهت پول بده😕

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
😐😐😐😐بااینکه گفتی نگو ولی میگم پسر مردم وظیفه ای در قبال تو نداره ک بهت پول بده😕

من نگفتم پول بده 

ولی باید خودش خرج کنه 

پس از کجا بفهمم خسیس هست یا نه 

ما ازوناش نیستیم تازه بعد عقد بریم دنبال این که ببینیم طرف چطوره 😂

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😐😐😐😐بااینکه گفتی نگو ولی میگم پسر مردم وظیفه ای در قبال تو نداره ک بهت پول بده😕

😂😂😂👍

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2728

تو که عشقت رو داری پس دیگه مشکلت چیه انقد مادی به همه چیز نگاه نکن

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
من نگفتم پول بده  ولی باید خودش خرج کنه  پس از کجا بفهمم خسیس هست یا نه  ما ازوناش ...

چرا دیگ خودت گفتی عشقم پول. اونم میگه چشم

با پول گرفتن و شارژ گرفتن (حالا شارژو گفتی نمیگیرم) نباید میزان خسیسی رو بسنجی

مثلا اگ ی کافی شاپ رفتین ی رستوران رفتین ، اونجا ببین خسیسه یا ن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
تو که دیگه عشقت رو داری پس مشکلت چیه انقد مادی به همه چیز نگاه نکن

دارم با اون قبلی مقایسه میکنم

برای من میزان درآمد مهم نبست میزان اهمیت به فرد مقابل مهمه 

اون قبیلی فقط لب و دهن بود

دارم با اون قبلی مقایسه میکنم برای من میزان درآمد مهم نبست میزان اهمیت به فرد مقابل مهمه  اون ...

اگه دوسش داری با کسی مقایسش نکن هر ادمی یه ضعفی داره

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
چرا دیگ خودت گفتی عشقم پول. اونم میگه چشم با پول گرفتن و شارژ گرفتن (حالا شارژو گفتی نمیگیرم) نباید ...

اون هم خسیس بود 

باور کن من از راه دور شاید ۱۵ساعت تو راه بودم 

می‌رسیدم بهش 

نمیگفت یه ناهار از قبل برا این دختر بگیرم غش نکنه 😁😁😁

فقط لب و دهن بود این جوری بگم .

تنها حسنش این بود اهل خیانت نبود ولی این کافی نیست .

خیلییییی کار میکرد مثال یه خر اینو هم راس میگم 

اون هم خسیس بود  باور کن من از راه دور شاید ۱۵ساعت تو راه بودم  می‌رسیدم بهش  نمیگ ...

الان اولیو میگی یا دومیو😂😂🤣

خیانت نکردن رو هم نمیگن حُسن.. وقتی دو نفر تو رابطه ان خیانت نکردن میشه وظیفشون😁

الان اولیو میگی یا دومیو😂😂🤣 خیانت نکردن رو هم نمیگن حُسن.. وقتی دو نفر تو رابطه ان خیانت نکردن م ...

اولی  رو میگم گل 

دارم با اون قبلی مقایسه میکنم برای من میزان درآمد مهم نبست میزان اهمیت به فرد مقابل مهمه  اون ...

بخداحرفاااات عالیههههه حقیقت

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

دومادماخوشتیپ....قدبلند...چشم سبز...بلوند....پولدار....دوتارستوران...تحصیلکرده دانشگاره شهیدبهشتی....آخرش گندش درومدخسیس وبچه ننه وبهحرف خواهرمادرشه.....توچشممون مث لجن شدوخواهرم توعقدازش جداشد....یاروفقط به خودش میرسیدوخرج میکرد.....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
بخداحرفاااات عالیههههه حقیقت

باور کن 

من ۱۵ساعت راه دور بودم می‌رسیدم بهش تا ببینمش 

نمیگفت از قبل یه ناهار برا این دختر بگیرم ضعف نکنه 

2706