2726

فقط عرق خار خار مریم 

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نشانه هاش:

کک و مک

جوش

کرخکی پوست

تنبلی افسردگی 

اسهال 

همراه غذا آب نخور آب سرد اصلا نخور 

پاستیل ماکارونی بامیه هر غذایی که حالت ژله آیی داره نخور 

غذای طبع سرد رو با مصلح بخور

دمنوش خارمریم میگن خوبه 

2728
تجربه داشتید درمان شده؟

اره یه قرص هم هست الان اسمشو میگم بهت بی عوارضه 

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
اره یه قرص هم هست الان اسمشو میگم بهت بی عوارضه 

گرید چند بودید

راجب عرق خارمریم 🤏توضیح بدین کی میخوردین و چند ماه؟

میگن زردچوبه خوبه شما تجربه دارید؟

بعد عرق خوب نیست میگن گیاه بگیرید خودتون بجوشونید اثرش بیشتره ....... راسته؟

من و همسرم عرق کاسنی_شاتره می‌خوردیم، خاکشیر ناشتا با آب ولرم، سوسیس کالباس، انواع سس کارخونه‌ای، فست فود، غذاهای سرخ کردنی نخورین. پیاده روی زیاد بکنین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
لیورگل؟

اره لیورگل 

گرید چند بودید راجب عرق خارمریم 🤏توضیح بدین کی میخوردین و چند ماه؟ میگن زردچوبه خوبه شما ...

یادم نیست من دکتر سنتی رفتم برام گفت عرق کاسنی و شاطره و عرق خار مریم یا همون قرص لیور گل عالیه،چهل روز صبح و شب

صبح قبل صبحانه شب قبل خواب

دیگه چی استفاده کردید بگید

خاکشیر هم خوبه

یه قاشق غذاخوری خاکشیر میریزی توو یه لیوان آب جوش بعد درشو میبندی صبح میخوری

تلخیش زیاده ولی خا خوبه برا کبد

من خودم کمرم خیلی جوش داشت نمیدونستم مال کبد چربه اون چهل روز که داروهارو میخوردم جوشامم رفت 😍 شکر خدا 

2706