2737
2739

بابا یکم باهم مهربونتر باشین ، یکم همدیگرو بیشتر درک کنین ، فقط تیکه میندازین و مسخره بازی ! 

باور کنین زمین گرده و خیلی زود ممکنه اینجایی ک هستین و شرایطتون تغییر کنه ،

واسه خدا کاری نداره

خدایا شکرت💜
با اجازه استارتر عزیز  ترجمه متون تخصصی و عمومی انگلیسی انجام میدم با کمترین قیمت.اگه خواستین ...

من کم آوردم وشیفته پیگیریت شدم

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میان میگن به تو چه به من چه به ما چه

😑😐😐😐😐😐😐

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2728
به نظرم زمین اصلا گرد نیست ، حداقل من که ندیدم آدمایی که بهم ظلم کردن تاوان کارشون  ببینن

دنیای دگری هم هست

قرار نیست همه و یا زود تو این دنیا جوابش رو ببینن یا ما بفهمیم که جواب بدی ها رو گرفتن

گاهی در آخر عمر خفیف و دلیل میشن گاهی زود گاهی در اون دنیا گاهی هم همیشه درحال تقاص هستن اما کسی نمیفهمه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2738
دنیای دگری هم هست قرار نیست همه و یا زود تو این دنیا جوابش رو ببینن یا ما بفهمیم که جواب بدی ها رو ...

ولی من میخوام تو این دنیا ببینم ، دختر شاد و زیبایی بودم ، اجتماعی و شاغل وقتی ازدواج کردم انقدر شوهرم آزارم داده که دوست دارم بمیرم ،دلم میخواد ببینم خدا تلافی کارهاشو سرش بیاره.

گناه من سادگی بود .
عزیزم اشکالی نداره بنده خدا حتما راه تبلیغات دیگه ای نداره ،  

چقد سادہ این

خود نی نی یار گفتہ این تبلیغ ھا ممنوعہ

ن تو تاپیک شما تو ھمہ تاپیک ھا میذارہ

منم براش گذارش زدم