2733
2734
عنوان

ب نظرتون شیر و خامه مضر نیست؟

123 بازدید | 10 پست

پسرم بی نهایت بد غذاست و خیلی چیزارو نمیخوره ب صورت کلک میدم بهش مثلا خامه و عسل و خرما و شیره ی انگورو مغز هارو نمیخوره 

تو صبحانه اش شیرو داغ میکنم توش نون خرد میکنم شیره ی انگور میزنم و پودر بادام و گردو و فندق میریزم دیروز بعد سرد شدن این ترکیب ی قاشقم خامه پاستوریزه زدم ب نطرتون مشکلی نداشته باشه ی وقت 

بمب اتم میدی میخوره؟؟؟

مضر نیست خیلی هم خوبه به شرطی طبیعی باشه اینا نه کارخونه ای

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیچاره ام کرده ب خدا 

روهم روهم بهش ندید ، ساعت غذا دادنش رو زیاد کنید وقتی پشت سر هم هی غذا بدید باعث خورده خواری میشه و عادت میکنه و همیشه فکر میکنه گشنشه و چاق میشه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
شیره ی انگورو پور مغز ها طبیعیه ولی شیرو خامه کارخونه اب 😑

سعی کن شیر طبیعی بگیری

مارک کوه پناه خوبه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
روهم روهم بهش ندید ، ساعت غذا دادنش رو زیاد کنید وقتی پشت سر هم هی غذا بدید باعث خورده خواری میشه و ...

ارزومه چاق شه خیلی لاغره و سه وعده غذا بهش ب زور میدم 

خیلی میوه میخوره و اب میوه ی طبیعی

ببرش دکتر تغذیه دکتر خودش بهش قرص اشتها اور میده هم همه چی میخوره هم یکم چاق میشه

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
ارزومه چاق شه خیلی لاغره و سه وعده غذا بهش ب زور میدم  خیلی میوه میخوره و اب میوه ی طبیعی

خب میوه رو کم کنید بجاش مغزیجات بذارید براش خودتونم باهاش  بخورید و الکی به به و چه چه کنید😂

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️