2737
2734

سلام من مدتی هست جوش قرمز دردناک میزنم یه طرف صورتم خوب میشه سمت دیگه میزنه تا مدتها لک میمونه تا بره من فقط ضد آفتاب میزدم بعدش با شامپو بچه میشستم الان احساس میکنم آلودگی تو پوستم مونده جوش میزنم پارسال هم اینجوری شدم دکتر رفتم بهم ژل اینا داد خوب شدم الان چی بزنم بنظرتون ؟

بیشتر وقتا اینکه جوش میزنی و جای جوش میمونه بخاطر عفونت بدن هست 

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

من برا همسرم هیدرودرم خریدم، اسکراپ هیدرودرم خاک رس ، خوب بود براش و تونر روشن کننده ی سینره 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژل شستشو لافارر با تونرش

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731

دوره ای پاکسازی کن

ب هیچ وجه با شامپو بچه نشور

ژل شستوشو رو خودتوباید انتخاب کنی 

خیلی از پیجا انواع ژل رو نقد میکنم تجربیات  رو بخون انتخاب کن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
بیشتر وقتا اینکه جوش میزنی و جای جوش میمونه بخاطر عفونت بدن هست 

خب آکنه هم یجور عفونته دیگه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2738

برو دکتر طب سنتی بهت دارو میده منم اینجوری بودم

جوشای وحشتناکی میزدم رفتم دکتر طب سنتی یه گیاه بهم داد دم کردم چند هفته خوردم دیگه اصلا جوش نزدم حجامتم کردم عالی. 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕