2726

4 سالشه دیروز غروب میدویید جوراب پاش بود سر خورد با صورت محکم خورد به سرامیک بالافاصله زیر پشت لب از زیر خون میومد و میگفت دماغ و لبم درد میکنه.... دماغ و پشت لبش کوفته شد...دماغش کمتر از یه قطره خون از یه سوراخ از داخل دیدم... سریع بردیمش بیمارستان عکس از دماغ گرفایم گفتن مشکلی نداره..... ولی هنوز ورم داره دماغ و پشت لبش.. دماغش انگار دوبرابر شد...قرمز و کبود نیست فقط ورمه

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تنها استرسم از اینکه نشکسته باشه.. باوجود عکس از دماغ بازم استرس دارم 😳اخه خیلی ورم گنده است

ضربه خورده عزیزم چیزی نیست خوب میشه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
ضربه خورده عزیزم چیزی نیست خوب میشه

پناه برخدا.... اینقدر استرس کشیدم دکتر میگفت عکس مشکلی نداره سه بار پرسیدم یعنی نشکست دماغش؟؟ دکتر میگفت خیلی دلت میخواد بشکنه نه 😒

پناه برخدا.... اینقدر استرس کشیدم دکتر میگفت عکس مشکلی نداره سه بار پرسیدم یعنی نشکست دماغش؟؟ دکتر م ...

خب دیگه

بچس حساسه زمینم سفته

نترس

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
وای یه بار داداشم اینطوری شد تا بیمارستان اشک میریختم ولی الآن که یاد قیافه ش میفتم خندم میگیره تا ...

خداروشکر مشکلی نبود.. من با شوعرم میرفتیم بیمارستان از استرس موقع رفتن پیش دکتر و ساختمون عکاسی... عین چپل چلاقا راه میرفتم

خداروشکر مشکلی نبود.. من با شوعرم میرفتیم بیمارستان از استرس موقع رفتن پیش دکتر و ساختمون عکاسی... ع ...

خیلی سخته برا بچه اتفاقی بیفته 

ولی نگران نباش چند روزی طول میکشه تا ورمش بخوابه

بزرگ میشه یادتون میره

خیلی سخته برا بچه اتفاقی بیفته  ولی نگران نباش چند روزی طول میکشه تا ورمش بخوابه بزرگ میشه یا ...

والا بخدا....خدا تمام بچه هارو از بلا حفظ کنه... کل دیروز قبل اتفاق دلم شور میزد صدقه گذاشتم کنار

میرم تو نت میخونم که شکستگی دماغ خیلی وقتا تو عکس نشون نمیده دچار استرس میشم

نترس بابا نت گندش میکنه

منم دوران بارداری با توجه ب نت علائم سقط داشتم😂

2706