2726
عنوان

خاطرات وسوتی های مدرسه و نامزدی عقد ومجردا وبعد ازدواج وهمه چی خلاصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 67 پست
سوار تاکسی بودم نزدیک مقصد خواستم بگم همین بغل پیاده ام کن   هول شدم گفتم همینجا بغلم کن😨😨

من جاش بودم بغلت میکرد😂😂😂

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

یا  دوران مدرسه معلم سرجامون شفاهی میپرسید  ما هم زیرچشمی کتابو نگا میکردیم ج میدادیم      معلم ازم پرسید و من بلد نبودم دوستم تند تند کتابو ورق میزد که به اون صفحه برسه بزاره جلوم نگا کنم بگم...   خواستم به معلم بگم یه لحظه فک کنم بگم   گفتم   یه لحظه نگا کنم بگم😳😨

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوار تاکسی بودم نزدیک مقصد خواستم بگم همین بغل پیاده ام کن   هول شدم گفتم همینجا بغلم کن😨😨

😂😂😂😂😂😂

هزار مرتبه شکرررررت ب خاطر هدیه ای ک‌بهم دادی تا آخر عمر مدیونتم خودت مواظبش باش تو روز تولد حضرت معصومه بی بی چکم مثبت شد ١٢تير صداي قلب كوچولوشو شنيدم الهي فدات شم آروم جونم خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمییین😍 قلبای مچاله شده ی زیادی رو دیدم ک خدا نجاتشون داده خدایا عهدی ک تو سختی و ناراحتی باهات بستمو تو خوشی شادی نمیشکنم 🥺زمانی دستمو گرفتی و ارزومو براورده کردی ک از همه عالم و ادم بریده بودم شده بودم ی ادم تنها فقط ورد زبونم بود من ب دنیا اومد ک نحس بمیرم امیدی ب ادامه زندگی نداشتم مث هميشه دستمو گرفتي 😻و او خداوند ناممكن هاست 
یا  دوران مدرسه معلم سرجامون شفاهی میپرسید  ما هم زیرچشمی کتابو نگا میکردیم ج میدادیم &nbs ...

این دبگه سوتی نبوددددد🤣🤣🤣🤣🤣اگ معلم کلاس پنجم ما بود ب قیمت جونم تموم میشد🤣

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
2728
ی بار خونه پدر شوهرم کباب میخوردیم شوهرم کباب خودش تموم شد بلند شد بازم بپزه..گفتم عزیزم بیا مال منو ...

وای😂😂😂😂😂😂😂

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

منم یه بار زنگ مدرسه خورد سوار ماشین سرویسم شدم جلو هم نشستم گفتم سلام بریم رانندم هم زن بود یدفعه ی صدایی گفت عمو؟برگشتم دیدم اشتبااااهی سوار شدممم ی اقایی بود با یه عااالمه سبیل مدل بهنام بانی من ک رفته بودم تو شوک ولی اون هی میگف چیه عمو ماشین بابات هم این شکلیه منم فقط گفتم ببخشید و فراااار😁یدفعه هم کفشامو تا به تا پوشیدم رفتم مدرسه یعنی یکیش برای ی کفش یکیش برا ی کفش دیگه..یبارم با دمپایی رفتم از این آبی بزرگا😶یبارم یادم نبود دامنم رو دربیارم با دامن کوتاه رفتم از زیر مانتو زده بود بیرون...خوابم میومددددد خبببب🤣🤣🤣🤨

خواهرم موقع خداحافظی از صاحب خونه بهش گفت به سلامت ( باید اونا میگفتن جون ما داشتیم میرفتیم) یه ...

😂😂😂😶

منم یه بار زنگ مدرسه خورد سوار ماشین سرویسم شدم جلو هم نشستم گفتم سلام بریم رانندم هم زن بود یدفعه ی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عالی

ی بار خونه پدر شوهرم کباب میخوردیم شوهرم کباب خودش تموم شد بلند شد بازم بپزه..گفتم عزیزم بیا مال منو ...

اینجور سوتی ها کلا زیاده...من یبار تو جمع یکی لیوان آب ریخ روم بلند داد زدم کیییی آبشو ریخت رو من؟همه لبو شدن

یا یبار برا دبیرمون تعریف کردم ک یواشکی خوراکی سهم بابامو خوردم بعد سری بعد داشت تعریف میکرد مث لیلا ک مال باباشو خورده 

من😑🤨🤣🤣🤣🤣

من جاش بودم بغلت میکرد😂😂😂

سوتی پسرعموم وحشتناک ترررره   میگه سوار تاکسی بودم  پولو دادم  نزدیک مقصد بقیه پولو پس داد   نگا کردم دیدم پول پارس    بعد دیدم رسیدیم   خودشم دیرش شده بود    میگه   هم میحواستم بگم همین بغل پیاده میشم   هم میخواستم بگم پول‌پاره اس.....

برگشته گفته   آقا همین بغل پاره ام کن😨😨😨😳😂😂😂😂😂😂😂😂

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
سوتی پسرعموم وحشتناک ترررره   میگه سوار تاکسی بودم  پولو دادم  نزدیک مقصد بقیه پولو پ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😶خب دختری نبوده

2706