2737
2734
عنوان

یه جمله امیدوار کننده❤

100 بازدید | 13 پست

شده یه کاری که محال محال محال باشه تو زندگیتون ولی انجام بشه؟؟؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ غیر ممکنی وجود نداره 

بله

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2738
اره حالا همچین هم محال نبود ولی من امیدمو از دست داده بودم

دقیقا منم.امید ندارم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بله

دوست ندارم تعریف کنم فقط بدون خدا به موقع میرسه و دستتو میگیره اگه به صلاحت باشه 

البته ما خیلی کوچیک تر از اینیم که صلاح رو بفهمیم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
بله دوست ندارم تعریف کنم فقط بدون خدا به موقع میرسه و دستتو میگیره اگه به صلاحت باشه  البته م ...

دقیقا👌

وای من تنها ی طرف کل فامیل یه طرف  سر یه موضوع همشون زخم زبدن میزدن میگفتن فردا با غریبه ازدواج کنی  اینجور میشه اونجور میشه. خیلی حرف زدن من رفتم مشهد  به امام رضا گفتم اگه صلاحه بشه. بعد 1 ماه عقد والان 4 سال عاشقونه زندگی میکنم و بسوزن اونایی ک چشم دیدن نداشتن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
وای من تنها ی طرف کل فامیل یه طرف  سر یه موضوع همشون زخم زبدن میزدن میگفتن فردا با غریبه ازدواج ...

👌👌👌👌👌