2737
2734

داشتم تا قبل از بدنیا اومدن دخترم

معمولا هم تو خونه آزاد بود

ولی اصلا صدمه ای وارد نمیکرد

تخمه میخورد فیلم میدید 😂

یا گره میذاشتن براش باز میکرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من دارم خیلی پر میریزه و دونه هاشو میریزه

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2738

باید بال هاشو کوتاه کنی تا اونقدر نتونه بپره 

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

خرابكاري ومريضي نه فقط دستشوييش زياده بايدقفسش بزرگ باشه اگه ميخاي دستيش كني بايدازادبزاري اونم پرنده اس هرجاباشه پي پي ميكنه من حساسم هم طوطي هم عروس هلندي روفروختم 

arsalanفندق مامان💋

نه اصلا

چرا به تلویزیون نوک بزنه😂

مریضی هم که نداره

تخمه میخوره و یکم غذاهاشو این ور و اونور میریزه

دروغ گویی که از سر ناچاری تبحر پیدا کرده است چقدر حقیر تر از بقیه است......‌

حیوون خانگی که واکسینه شه بیماری نمیاره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
وااای عزیزم چن وقتش بود که خریدیش؟

یادم نمیاد عزیزم چون برای ۷ سال پیشه ولی فکر کنم همون بدو تولد گرفتش همسرم

در کل پرنده ی بی آزاریه خیلی هم خوشگله 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35