2737
2734

به مادر شوهرم گفته این همیشه اینطوریه؟؟؟ اونام سکوت کردن....

منظورش اینه ک خونش بهم ریخته اس....من بچه کوچیک دارم...خود شوهرمم واقعا شلخته اس...اصلا با اقوام شوهرم رفت و آمد نداریم...فقط چند وقت قبل مادربزرگش اومد چند روزی موند ک منم تمام خونه رو مرتب کردم‌....نمیدونم کی گفته و چرا گفته....

بنظرتون از مادرشوهرم بپرسم؟؟؟ گرچه عمرا بگه...

خیلی بهم ریختم.

آخه وقتی مهمون میاد مرتب میکنم.خودمونم هستیم مرتب میکنم ولی خب باز در حد مهمون سرزده نیس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه دارم یکم نامرتبم همش میگن ما زنایی دیدیم یا دوتا بچه کوچک خونشون برق میزنه.. خب حق دارن من از اونا نارحت نمیشم از خودم بدم میاد

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2731

مگه نمیدونی کی گفته؟ بلاخره اومده تو خونه ات رفته اینو گفته دیگه 

خونه ات رو تمیز نگه دار ، حالا شلخته باشه عیبی نداره 

کارگر بگیر گاهی

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2738
منم بچه دارم یکم نامرتبم همش میگن ما زنایی دیدیم یا دوتا بچه کوچک خونشون برق میزنه.. خب حق دارن من ا ...

من مشکلاتی دارم ک باعث شده این اتفاق بیفته...همونطور ک شوهرم ایراداتی داره و من دارم تحمل میکنم‌....

اونا حق ندارن برن پشت سر خرف بزنن هر چند من میدونم تا حدی نامرتبم‌.

من مشکلاتی دارم ک باعث شده این اتفاق بیفته...همونطور ک شوهرم ایراداتی داره و من دارم تحمل میکنم‌.... ...

ولش کن عزیزم برات مهم نباشه من نظرم اینه که نباید یه حرفی و محکم گرفت 

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
ولش کن عزیزم برات مهم نباشه من نظرم اینه که نباید یه حرفی و محکم گرفت 

خیلی ناراحت شدم...اگه مامان بزرگش باشه خودش هزار جور ایراد داره تو زندگیش...بعد از من ایراد میگیره.

من خنگ دلسوزی کردم چند روز راهش دادم.کاش نمیکردم.

بنظرت به مامانش بگم؟

تنها کسی ک تو این چند سال اخیر اومده مامان بزرگشه....میگم اون گفته میگه نه

معمولا پیرزنا ازین حرفا میزنن ، چون غریبه هم به خودش جرات نمیده این حرف و بزنه 

شمام خودتو ناراحت نکن ، بسپارش بخدا 

نصف آدمایی که تو جهنم میرن از زبونشونه، بگو خدایا من راضی نیستم میسپارم به خودت

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
خیلی ناراحت شدم...اگه مامان بزرگش باشه خودش هزار جور ایراد داره تو زندگیش...بعد از من ایراد میگیره. ...

بعضی هام اینطوری آن دیگه خوبی کنی بدی میبینی.

من مهمون داشتم فامیلای شوهرم دو سه روز خونم بودن بعد که رفتن ازم بد گفتن و گفتن خیلی بد گذشت با خونه دلگیرشون.

من چیزی نگفتم کلن سعی کردم خودمو بزنم به اون راه که من چیزی نمیدونم اما سری بعدی بخوان بیان میرم خونه پدرم.

من بودم چیزی نمیگفتم شما هرجور خودت صلاح میدونی گلم

2706