2726

خاهرم ۲۰ساله که قرص اعصاب میخوره و الان تحت نظر دکتره و دکترش تضمین کرده میتونخ با وجوده این قرص باردار شه ولی من بازم میترسم خدایی نکرده بچش مشکل دار بشه

مطمئن نیستما

ولی فک کنم ینفر میخورده و باردار شده

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی نمیشه عوارض نداره برای بارداری

مطمینی؟منم خیلی شنیدم برا بچه بده،حتی تونت هم زده ضرر داره،مگه طرف افسردگی شدید داشته باشه وناخواسته  باردار شده باشه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خیلی میترسم ولی هم دکتر روانپزشکش هم دکتر زنانش گفتن مشکلی به وجود نمیاره 

منم ی مدت استفاده میکردم و درحال اقدام بودم

دکترم گفت ربطی نداره

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
مطمینی؟منم خیلی شنیدم برا بچه بده،حتی تونت هم زده ضرر داره،مگه طرف افسردگی شدید داشته باشه وناخواسته ...

خاهره من یه شب قرصو یادش رفت بخوره حالش انقددد بد شده بود بیچاره مهمونی ام رفته بود میگه کوفتم شد

مطمینی؟منم خیلی شنیدم برا بچه بده،حتی تونت هم زده ضرر داره،مگه طرف افسردگی شدید داشته باشه وناخواسته ...

والا دکتر من میگفت مشکلی نیس

و باردار هم هستم الان

شایدم هر فرد با فرد دیگه وضعیتش فرق کنه

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
خاهره من یه شب قرصو یادش رفت بخوره حالش انقددد بد شده بود بیچاره مهمونی ام رفته بود میگه کوفتم شد

میدونم،من نمیخورم دکتر بهم گفته باید بخوری،چون فعلا تو اقدامم نمیخورم.اگه دوتا دکتراش گفتن به نظرم اعتماد کنین دیگه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
والا دکتر من میگفت مشکلی نیس و باردار هم هستم الان شایدم هر فرد با فرد دیگه وضعیتش فرق کنه

بسلامتی ایشالا،دوقلوها دخترن یا پسر؟

2706