2733
2734
عنوان

شوهر ناقص من

1942 بازدید | 83 پست

شوهرم ماهی یک بار هم رابطه نداره با من . بهش خیلی حرف زدم التماس خواهش گریه محبت دعوا جلسه خانواده ها . رفت آزمایش هورمون داد .دیدن هیج مشکلی نداره.  رابطه هم عالی داره یعنی همون ماهی یک بار توانایی خیلی بالا داره .اهل خیانت اصلا نیست .بهش میگم چرا اینجوری میکنی میگه اخلاق گندت نمیزاره سمتت بیام . در صورتی که اخلاق گند من برای بی توجهیه اونه . الان آب پاکی و ریخت رو دست من که تا اخلاقت همینه من بمیری بهت دست نمی زنم. یعنی یه جورایی منت و شرط و شروط داره میزاره !!!!! بهش میگم خب طلاقمو بده میگه ما طلاق نداریم تو خاندانمون. مثل شما درب و داغون نیستیم نصفتون مطلقه اید فردا مادرشوهرم مهمون داره .خیلی خیت میشن نرم .به نظرتون خط و خاموش کنم نرم سکه یه پول شن؟  من چیکار کنم

برو 

ولی من دیدم تو اوووج احتلاف هم رابطه پا برجاست این اولین باره میشنوم همچین چیزی

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خوب اخلاق ت اگه گنده  درست شد کن

عزیزم وقتی شما آرایش کنی به خودت برسی شام درست کنی شوهرت بیاد انگار یه پاره آجری حتی نگاه نکنه بهت بره شام و بکشه بخوره نه تشکری نه هیچی بره رو مبل بخوابه .آیا اخلاقت گند نمیشه؟؟؟

ببین اختلاف تو شوهرت ربطی به اونا نداره 

نری خودت یاد شوهرت میدی اختلاف دامن بزنه به بیرون از خونه ات 

بعدم توهین می کنه تذکر بده دیدی جواب نداد دیگه باها قهر کن توی همون خونه ات حلش کن

خدایا خودت پشت و پناهم باش

خب حالا که طلاقت نمیده بخاطر زندگیتم ک شده یکماهی اونجور که میگه رفتار کن.تو خودت جواب خودتا دادی میگی اخلاق من بخاطر رفتارخودشه..خب یکیتون سنگ زیر بشین..حاضر نیست طلاقت بده.خب باهاش حرف بزن بگو میشم همونی که میخای یکماه بخاطر زندگیت و خودت کوتاه بیا ببین چی میشه

بهش کم محلی کن نیازتو کردی نقطه ضعفت اونم کرده وسیله زورگویی و لابد باج گیری بگو به درک که نمیخوا ...

راست میگی،افرین

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706