2733
2734

ممنون میشم اگه میدونین کیه معرفیش کنین 

یا اگه داروی لاغری که میخورد رو یادتونه برام بنویسید

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
لطفا فهمیدی به منم بگو دارم افسردگی میگیرم

باشه دوستم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان اگر خواستین یه پیج بهتون معرفی میکنم قرصاش اصله مطمئنه عااالیه 

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

فقط تا اینجا میدونم هیچ لاغری بدون زحمت بدست نمیاد قرص و دارو همش به بدن اسیب میرسونه خودم اضافه وزندارمو میدونم اگه ورزش کنم و کالری رو کمتر کنم خیلی خوب میشم ولی اراده ندارم کاش یه قرصی بود اراده رو بالا میبرد

2738

من الان رفتم رو ترازو و یع عدد جدید دیدم بعد ۹ سال دوباره دیدمش و امیدوارم دیگه هرگز نبینمش و همینطور پایین بیام 

با دوتا بچه ..یکی دوساله و شاغل بودن از ۱۵ آبان شروع کردم والان تقریبا ۱۰ کیلو کم کردم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
باشه دوستم

عزیز دلم من فقط یه نفررومیشناسم که باقرص لاغری خودش رو لاغرکردوالان توی شیراز یه خونه کرایه کرده چون تونوبت پیوندکبده وحالش اصلامساعدنیست وشکم ش طوری آب آورده که مثل یه زن حامله پابه ماهه فقطخدارحم به جوونیش کنه ....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

عزیزم قرصش اسمش تنوئید ریتارد بود عالی بود عالی.من ب ارزوی دوران بچگیم رسیدم

ایشالله هر وقت نی نیم دنیا اومد از شیر گرفتمش میخوام ۳ دوره بخرم ک مانکن مانکن شم ولی یکمی گرون شده قرصاش

اگه هواستی عکس قبلو بعدمو میزارم 😁

👩‍👧‍👧❤😍
2706