2733
2734
عنوان

از فکر مامانم ۲روزه ی ثانیه هم چشم رو هم نذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 21 پست

سلام صلوات فرستادم براشون ان شاءالله سایش بالا سرتون مستدام باشه و هیچ وقت مریض نشن

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر از هر کسی درکت میکنم پنج شنبه گذشته حال مادرم بد شد انگار یه دفعه لمس وفلج شد شک کردیم که نکنه توی خواب سکته کرده با اورژانس بردیم بیمارستان بستری کردن گفتن عفونت خون گرفته الان هم روی تخت بیمارستانه من هم پا به ماهم قلبم داره از سینه ام میاد بیرون حتی فکر اینکه مامانم طوریش بشه داغونم کرده.

برای سلامتی مادرت حمد خوندم وصلوات فرستادم اگه میشه هرکی این تاپیک رو میخونه برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسته این روزها که باید بهترین روزهای زندگیم باشه داره با غصه میگذره.

بیشتر از هر کسی درکت میکنم پنج شنبه گذشته حال مادرم بد شد انگار یه دفعه لمس وفلج شد شک کردیم که نکنه ...

بگردم الهی 

ممنو از محبتت 

ان شالله خدا به حق ابروی حضرت زهرا به همه پدر ومادرا طول عمر باعزت همراه باسلامتی بده 

مادر شما هم هرچه زود بسلامتی برگرده 

امن یجیب میخونم به نیت بهبودیشون

🤣😜
2731
ممنونم  بدلیل شرایط کرونا ویزیت غیر حضوری گرفتم تشخیص متخصص قلب و عروق بودش  علائمشون رو ...

ویزیت غیرحضوری نباشه باید یه فوق تخصص حتما اکو ام ارآی و یدونه سونو مانند زیرگلو رو انجام میدن حتما انجام بده و امپول ضدانقعاد براساس لخته هاش میدن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه