2726
عنوان

وعضم خیلی وخیمه حاملم

274 بازدید | 13 پست

بچها وقتی بلند میشم سرم رو تنم سنگینی میکنه انگار رو هوا معلق میشم چشام سیاهی میره

یه تپش قلب شدیدی دارم ک یجور حس خس خس دارم تو سینم

ازینورم پهلوم تیر میکشه انگار ک قلنج کرده باشم

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین علائم شمارو توبارداری داشتم  مخصوصا  تپش قلبم  زیاد بود  بعدکه ازمایش  دادم  کم خونی  شدید  داشتم  دکترقرص  آهن خارجی  بهم داد  خوردم  خداروشکر  خیلی  خیلی  بهترشدم  الان هم هرروز  یه دونه میخورم 

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
فشارت بالانیست؟؟چندهفته ای؟؟

۵ روز پیش رفتم دکتر فشارم پایین بود سرم زد الا نمیدونم چمه 

۸ هفته و ۵ روزمه

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
همین علائم شمارو توبارداری داشتم  مخصوصا  تپش قلبم  زیاد بود  بعدکه ازمایش   ...

خیلی از نظر خودم کم خونی دارم تو خوراکیا چی برا کم خونی خوبه چون با قرص میونه ندارم😔

فشار بالا ندارید؟

۵ روز پیش فشارم پایین بود دکتر سرم زد نمیدونم الا چمه

خیلی از نظر خودم کم خونی دارم تو خوراکیا چی برا کم خونی خوبه چون با قرص میونه ندارم😔

اسفناج  وحبوبات  مخصوصا  عدس بخور  خیلی  خوبه ولی  اگه کم خونی  حتما  قرص  اهن  بخور  

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
۵ روز پیش رفتم دکتر فشارم پایین بود سرم زد الا نمیدونم چمه  ۸ هفته و ۵ روزمه

اخه از فشار پایین هم اینجور میشه آدم 

من حامله نیستم اما همین جور میشم چشمام سیاهی میره یه حس خالی بودن میکنم ...سرم گیج میره ...فقط آروم بلند شو یه دفعه بلند نشو ...اگه دیدی سرت گیج میره سریع بشین ...

من یه بار به خاطر سنگ کلیه ام مجبور بودم عرقیجات سرد بخورم تا دفع بشه ...دل درد شدید شدم و سنگ ترک کرد و سپردیم هم شده بود ...دستشویی رفتم تا بلند شدم حس کردم چشمم سیاهی میره دستمو نفهمیدم چجوری شستم فقط پریدم بیرون نشستم چشمامو بستم داد زدم مامان بیا و هیچی دیگه نمی دیدم فشارم افتاده بود به شدت بعدم مامانم خواباند منو گلاب داد بالا آوردم خلاصه به عمرم اینجور نشدم 

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
اسفناج  وحبوبات  مخصوصا  عدس بخور  خیلی  خوبه ولی  اگه کم خونی  ح ...

فردا نهار برا خودم عدسی شامم تره اسفناج میخورم ب سختی یدونم قرص اهنگ میندازم بالا ...لعنتی اسمشم میاد حالم بد میشه