2737
2734

واردهای اینستا بیایین دوستان

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوگل سرچ کن با عکس بت توضیح میده

گوگل اصلا نمیاره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2728
یعنی چه جوری خودت لایو بذاری؟؟

نه انگاریکی ازمخاطبین من وقتی لایو میزاره من نیستم وقتی نت رو روشن میکنم بهم پیام میاد که فلانی لایو گذاشته خب بعدوقتی من میزنم روی اون پیامه بهم یه صفحه بازمیشه که پنج نفردیگه هستن که دارن لایو میزارن میتونی نگاه کنی که بهش میگن لایو ازاد میگم من چه جوری میتونم خودم هروقت دلم خواست برم تواون لایوهای ازاد توضیحش سخته 

بنویس چگونه در اینستا لایو بگذاریم  میاد من سرچ کردم

نه من نمیخوام که خودم لایو بزارم میخوام لایو های ازاد که دیگران میزارن روببینم

2738
اونجوری که بخوای دسترسی داشته باشی گزینه ای نداره.ولی میتونی پیج آدمای معروف بری لایو اونا که تموم ش ...

اره یه همیچن چیزی

نه انگاریکی ازمخاطبین من وقتی لایو میزاره من نیستم وقتی نت رو روشن میکنم بهم پیام میاد که فلانی لایو ...

خب باید پیجشونو داشته باشی تا بتونی بری لایوشون

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕