2726
عنوان

بیاین درد دل کنیم درمورد زندگی

231 بازدید | 24 پست

از وقتی باردار شدم همه چیز خوب بود ولی هر چی سن بارداری بالا رفت متوجه شدم شوهرم ازم دل زد شده خیلی نگاهش به بقیه دخترا میره شوخی میکنه منم حساس خیلی توجه میکنم حتی امشب بهم گفت تو بو میدی اگه کسی دیگه بود بهت خیانت میکرد 😐😐😐هی ازم ایراد میگیره چاق شدی فلان شدی و.....کاش زود زایمان کنم حتی جدیدا بهم بی احترامی میکنه قبلا ازگل کمتر بهم نمی گفت حتی اگه بخوام واسه خودم چیزی بخرم به خودم برسم میگه زیاد نداری تا زایمان این لیاس به دردت نمیخوره یا ....حدود دو ماه پیش کرونا هم گرفتیم من افسردگی گرفتم همش گریه میکردم همش منو ضایع میکرد خیلی دوسش دارم خیلی ولی از وقتی حامله شدم اینجوری شد انگار دیگه مهم نیستم حتی یه شب خونه خالش دعوت بودیم نگاه دخترخالش میکرد منم امشب گفتم پشیمونی با من ازدواج کردی با دخترخاله ازدواج نکردی اونقدر نگاه میکردی اونم گفت نه اگه دوست نداشتم که باهات ازدواج نمی کردم من به اون هیچ علاقه ای ندارم بفهم منم با فاصله ازش خوابیدم گفتم نزدیکم نشو بو میدم کم کم دارم خورد میشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم😪💔

میتونم بگم دوران حاملگی از سخت ترین دوران ها واسه خانومائه

چقد استرس داشته باشن شوهرشون خیانت نکنه نگران بچه باشن نگران اینکه چی بخورن چی نخورن نگران بقیه کاراشون نگران کارخونشون نگران محل کارشون و... از طرفم بعضی از مردا پیدا میشن که این راهو سخت تر میکنن واسشون با خیانت و این چیزا!

امیدوارم همه چی واست به خیر بگذره عشقم😍😙❤

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2728
عزیزم سعی کن به خودت برسی باهاش حرف بزن بگو بای‌د الان هواتو بیشتر داشته باشه

اره خودمو ول کردم یه مدتی میشه ولی از کارای شوهرم بهم‌میریزم باعث شده حس کمبود محبت بگیرم از سمتش 

ای وااااای عزیزم چ کردی ?تو با خودت چ کردی ? تو داری بازتاب افکار خودتو میگیری و داری نقطه ضعف دستش میدی تو فکر تو داره این میگذره ک بد قیافه شدی سنگین شدی و یه حموم درست و حسابی هم نمیری حساس شدی و نقطه ضعف دادی ب همسرت البته ب خاطر بارداری ک متوجه درونت نیستی اما واقعیت اینه ک تو با خودت مشکل داری نه اینکه همسرت مشکل داشته باشه حساسیتتو کم کن و روی اعتماد ب نفست کار کن لباسای خوشگل بپوش و ب خودت حق بده تو داری مادر میشی این خیلی مهمه 

برو خونه پدر مادرت بمون حرص نخوری

یا هم که تحمل کن تا بچت به دنیا بیاد یعنی چی بو میدی؟!

عطر بزن خب!

یعنی آدم این زندگی ها رو میبینه از هرچی زندگی و ازدواجه ناامید میشه

امیدوارم که زندگیتون درست بشه و به آرامش برسید ان شاالله

دوستان برام دعا کنید
عزیزدلم😪💔 میتونم بگم دوران حاملگی از سخت ترین دوران ها واسه خانومائه چقد استرس داشته باشن شوهرشو ...

اوهوم انشالله زود زایمان کنم بعد این همه استرس که تحمل کردم ترس زایمان هم‌باهامه😔😔واسم دعا کن این روزای لعنتی تموم بشه

ای وااااای عزیزم چ کردی ?تو با خودت چ کردی ? تو داری بازتاب افکار خودتو میگیری و داری نقطه ضعف دستش ...

عزیزم میشه تاپیک آخر منم بیای کمکم کنی 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

اصلا خودتو دست کم نگیر ازش درخواست محبت نکن نشون بده ک ب توجه و محبت نیاز داری مثلا همین ک ب خودت برسی و مرتب از احساسات خوب رشد بچه در درونت بگی و با ذوق ازش حرف بزنی و ابراز خوشحالی از باردار بودنت و...

شاید از لحاظ جنسی تامین نمیشه اینجوری شده خودتو ناراحت نکن تو هم خیلی حساس شدی طبیعیه درست میشه عزیزم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببخشید ولی از نظر من زن حامله خیلی س ک س ی و جذابه 

هر کسی به نوع خودش جذابیت داره من تاحالا نشده بگم کسی چاقه جذاب نیست

همین که حموم بری تمیز باشی عطر بزنی غذای سالم بخوری حست نسبت به خودت خوب باشه کافیه 

یکمم پیاده روی کن یا تو خونه راه برو که ورزشم کرده باشی حال روحیت بهتر بشه!

تو الان یه مادر هستی افکارت روی بچت تاثیر داره کتاب بخون خودت رو سرگرم کن کتابهای جذاب و مثبت شعرهای حافظ و مولانا

کتاب های علمی و...

دوستان برام دعا کنید
برو خونه پدر مادرت بمون حرص نخوری یا هم که تحمل کن تا بچت به دنیا بیاد یعنی چی بو میدی؟! عطر بزن خ ...

پدر و مادرم خودشون زندگی خوبی ندارن اونجا نمیتونم برم الکی حرص میخورم بازم نمیدونم والا فقط فکر کنم میخواست منو ناراحت کنه والا بو نمیدم دعا کن به سلامتی زایمان کنم زندگیم به روال سابق برگرده 

اوهوم انشالله زود زایمان کنم بعد این همه استرس که تحمل کردم ترس زایمان هم‌باهامه😔😔واسم دعا کن این ...

عزیزدلممم الان تمام فکرت پیش نی نی کوچولوت باشه😍😍

نگران نباش عزیزم خدا پشتتع ایشالا همه چی خوب پیش بره😍😙❤

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2706