2737
2734
عنوان

کیا افسردگی بارداری داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 39 پست
به نام خدا. طبیعیه‌. بهش دامن نزن. به شوهرتم پیله نکن. تقصیر اون نیست. اثر هورمون های بارداریه. ...

دقیقا 

می‌دونی دوست دارم قربون صدقه بره با حواسش بهم باشه 

ازین لوس بازیا که میگن خانومم یواش بیا و کمتر کار و به خودت فشار نیار و بیا بشین ازین جور چیزا 😐😐😁

یا راه میریم دست پسرمو میگیره تند تند می‌ره انگار نه انگار یهنگاه به من بندازه دوست دارم دستمو بگیره و با احترام رفتار کنه ولی ...

ایناش اعصابم و خورد می‌کنه گیر میدم بهش 

به نظر من مگه چند تا بچه می‌خوایم بیاریم تو این اوضاع که 

ناز نکنیم و ناز نخرن 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه علائمتون رو بگید

من سه سال پیش زایمان کردم دوقلو و زایمان زودرس ۱۵ روز ان ای سیو بودن و من بدون استراحت بیمارستان و همش گریه  و البته تمام بارداری استراحت مطلق و بعد ترخیص بخاطر شرایطشون کسی نباید میومد خونه من تنها و خسته و بی تجربه و دوتا بچه خیلی حالم بد بود ۲ ماه تو اتاق خواب بودم حتی تلوزیون روشن نشد و فقط بدون دلییل گریه کردم حتی حوصله نداشتم حموم برم یا موهامو شونه بزنم ولی بعد دوماه کم کم خودمو جمع کردم

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2731
من در این حد که شما میگید نه ولی زیاد گریه میکردم،و همش از شوهرم توجه میخواستم،الان که فکر میکنم از ...

با جمله ی اخرتون موافقم 

بارداری اول آدم تنهاست می‌تونه به علایقش برسه ولی بعدها بچه اذیت می‌کنه نمی‌ذاره 

مخصوصا من که نه خواهری دارم نه همدمی 

من سه سال پیش زایمان کردم دوقلو و زایمان زودرس ۱۵ روز ان ای سیو بودن و من بدون استراحت بیمارستان و ه ...

آخی چه بعد 

برای من اینجور میشد تا یک سال باید به زور خودمو جمع میکردم 

2738
منم همیجورم حالم خیلی بده ،سه هفته مونده ب زایمانم شوهر منم بی توجه یه پسر دوسال و‌نیمم دارم غصه میخ ...

آخی عزیزم 

من حس میکنم بارداری اول افسردگی بگیری راحتی 

ولی بعدی آدم غصه ی بچه اول رو هم میخوره مشکلات میشه دوبرابر 

با جمله ی اخرتون موافقم  بارداری اول آدم تنهاست می‌تونه به علایقش برسه ولی بعدها بچه اذیت می‌ک ...

من الان تو اقدامم برای دومی،پسرم هفت سالشه،واقعا نمیدونم  انشالله بعد از باردار شدن و سختیاش چی در انتظارمه،وای مطمنم بعد از باردارین حالت خیلی عوض میشه همش به خاطر هورموناست،به خودت بگو من این آدم با این حال الان نیستم،تموم میشه به سلامتی و دل خوش

وای یادش که می افتم، واقعا سخت گذشت اون دوره، اما گذشت دیگه. چی بگم . خوش بحال اونا که هورمونای تغیی ...

شوهرم برگشته میگه این سری لوله هاتو ببند دیگه حوصله ندارم 

آره به قول شما فقط بگذره و بچم دنیا بیاد 

با خودم میگم  به احتمال ۹۹درصد خوب شم و شادی بیاره خونمون  

چون پسر اولم هم کوچیک بود مخصوصا زیر دوسال جفتمون خیلی ذوق و شوق داشتیم 

دقیقا  می‌دونی دوست دارم قربون صدقه بره با حواسش بهم باشه  ازین لوس بازیا که میگن خانومم ...

رمانتیک بودن یه چیز ذاتیه.

همسر من اصلا نیست.

داداشش خیلی هست.

چکار کنیم الان؟

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
من سه سال پیش زایمان کردم دوقلو و زایمان زودرس ۱۵ روز ان ای سیو بودن و من بدون استراحت بیمارستان و ه ...

مرسی.

به نظر افسردگی نبوده و فقط خسته بودی

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
2706