2733
2739
اون ک البته اسی درست میگفت مرده نباید جواب بده. من حرفای نی نی سایتی هارو گفتم خب. ولی ببین الان کی ...

اره دوست مشخصه بود از ایناست که شوهر دید دست و پاشا گم کرده که رفته بود راز رفیقش به شوهرش گفته بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوست مشخصه بود از ایناست که شوهر دید دست و پاشا گم کرده که رفته بود راز رفیقش به شوهرش گفته بود& ...

خیلی میترسم به برادرم حرفی بزنه😶

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
اره دوست مشخصه بود از ایناست که شوهر دید دست و پاشا گم کرده که رفته بود راز رفیقش به شوهرش گفته بود& ...

همین دیگه طفلی اسی اعتماد کرده بوده. خدا میدونه مرده چ نیت بدی داشته ک حتی قبلش هم شوخی زشت کرده با اسی بعد تهدید و اینا

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2728

عه خودت اینجایی.. ایشالله ک چیزی نمیگه نترس. نقطه ضعف نشون بدی و بفهمه عمدا میره میگه.. ازین قضیه چیزی ب دوستت نگو ک یه وخ شوهرت ب داداشم نگه و فلان

تو دیگه نه زنگ بزن نه پیام بده اونم اگه زنگ زد تو نمیخواد خیلی باهاش بد رفتار کنی عادی باشه ولی سرد کم کم رابطه رو بهم بزن چون شاید دوستت یهو بهش بربخوره و یه کاری دستت بده ...حالا به امید خدا که اتفاقی نمیفته خدا همیشه پشت ادم درستکاره عزیزم به خودت مطمعنی نگران نباش اصلا  

همین دیگه طفلی اسی اعتماد کرده بوده. خدا میدونه مرده چ نیت بدی داشته ک حتی قبلش هم شوخی زشت کرده با ...

البته شوخیا رو به زنش گفته بود که به من بگه اگه مستقیم بهم میگفت که خشتکش و میکشسدم رو سرش😂

عه خودت اینجایی.. ایشالله ک چیزی نمیگه نترس. نقطه ضعف نشون بدی و بفهمه عمدا میره میگه.. ازین قضیه چی ...

اره نمیگم مرسی❤

2738
تو دیگه نه زنگ بزن نه پیام بده اونم اگه زنگ زد تو نمیخواد خیلی باهاش بد رفتار کنی عادی باشه ولی سرد ...

فدات شم چشم حتما مرسی از نظرت برا امضامم دعا کن❤❤❤

البته شوخیا رو به زنش گفته بود که به من بگه اگه مستقیم بهم میگفت که خشتکش و میکشسدم رو سرش😂

خوبه آفرین 😂😂👍👍

خاکتو سر بی حیاش کنن چ زن خنگی بگو شوهرتو جررر نادی با دوستت شوخی میکنه آخه🤦‍♀️🤦‍♀️بابا دوستتون یکم بیار تو باغ

خوبه آفرین 😂😂👍👍 خاکتو سر بی حیاش کنن چ زن خنگی بگو شوهرتو جررر نادی با دوستت شوخی میکنه آخه🤦‍♀ ...

اصلا تو باغ نیست میگه تازه خوشم اومد حواسش به زندگیته مثل برادر خودت بدونش

اخه برادر ادم انقد وقیحه همچین شوخایی کنه

تا اسکرین آخر بودم... واقعا هم حق با مرده بود خب اسی گیر داده خب مگه فاطمه دوست قدیمیه منه و فلان.. ...

شما برای شوهراتون دوست انتخاب میکنین؟یا شوهراتونو مجبور میکنین که به دوستاشون پیام بدن که نمیخوام دوستیمو باهات ادامه بدم؟هیچ مردی همچین کاری میکنه که شما میگی حق داشت؟

اصلا تو باغ نیست میگه تازه خوشم اومد حواسش به زندگیته مثل برادر خودت بدونش اخه برادر ادم انقد وقیحه ...

خدایا😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

@پیتزا_1     عزیزم در مورد امضام بازم سوال داشتی؟؟ ببخشید اونجا ترکید متوجه سوالت نشدم

نه گلم

فقط گفتم. منم از مرداد 16تا کم کردم

دوماهه رژیم ول کردم 3کیلوش برگشته😕

ارادم نمیاد دوباره شروع کنم

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
2706