2737
2739
عنوان

نکنه علی انصاریان هم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4848 بازدید | 97 پست
اون ۴ نفری که لایکش کردن فقط

متاسفانه آدم عقده ای زیاده ،همیشه فکر میکنن اگه کسی هر چی داره سهم اونا بوده ،حالا چه موفقیت چه ثروت چه خوشبختی،نمیدونن که مشکل از جای دیگه است 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

دهه شصتی ها میدونن چه خاطراتی داشتیم با میناوند.. روحش شاد.. مهم‌نیست کیه اصلا مهم اینکه یه جوون بود تو کشورم و امشب پر کشید مثل خیلی های دیگه😪 هر روز که فوتی های کرونا رو میگن بغض میکنم حیف به جوونی تک‌ تکتشون...

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه آدم عقده ای زیاده ،همیشه فکر میکنن اگه کسی هر چی داره سهم اونا بوده ،حالا چه موفقیت چه ثروت ...

موافقم. میناوند، انصاریان و یا هر کس دیگه ای جوون یه مادره ، عزیزه یه خواهره، قهرمان بچشه.. به خدا ماها غصه میخوریم هر روز جوون جووون دارن بچه های وطنم میمیرن و داغدار میشن مادراشون

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
به خدا من برا تک تک آدمهایی که تو این یه سال به خاطر کرونا مردن غصه خوردم چون یه مرگی  بود که ح ...

من روز اول عید داییمو از دست دادم فکر کن اول فروردین هر بار که تعداد فوتی ها اعلام میشه مامانم میگه الان خونه ی تک تک اینا مثل همون روزیه که خبر مرگ داییتو شنیدیم 

مگه میشه ؟ با کدوم محبت بزرگ شده یه ادم که واسه مرگ یه نفر بگه به کلیه ام وحشتناکه

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
2731
به من چه 😐:-/ به کلیه چپم  خودم کم گرفتاری دارم غصه نمی دونم کی رو هم بخورم🙄

فکر کنین از یه کوچه رد شدین اعلامیه فوت جونی دیدی و چند نفر میگن حیف شد جوون جوون رفت باز اینا رو میگی؟؟ یا میگی تو دلت بگو. هر کسی عزیز مادریه، خوشمون نمیاد بلند نگیم و رد بشیم

متاسفانه آدم عقده ای زیاده ،همیشه فکر میکنن اگه کسی هر چی داره سهم اونا بوده ،حالا چه موفقیت چه ثروت ...

آدما بی احساس شدن سنگ شدن 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
2738
من روز اول عید داییمو از دست دادم فکر کن اول فروردین هر بار که تعداد فوتی ها اعلام میشه مامانم میگه ...

روح داییتون شاد.. داغ برادر سنگینه خدا صبر به مادرتون بده.. دل هممون خونه از این وضعیت، اوضاع بدیه بوی مرگ بهمون خیلی نزدیکه..‌ هر روز که میشنوم برا ارامش خانواده هاشون دعا میکنم

اون ۴ نفری که لایکش کردن فقط

چرا همه چیو اینقد بزرگ میکند منم اگه لایک کردم فقط بخاطر اون حرفش بود که گفت خودمون گرفتاری داریم غضه بقیه رو نمیتونیم بخوریم من نمیگم خوشحالم که رفته ولی دنیا همینه عزیزم خیلی ادمای دیگه به بدترین حالت ممکن بی گناه پرکشیدن این بنده خدا هم خدابیامرزتش ولی وقتی این همه دکتر پرستار دارن جون میدن هی میگن رعایت کنین نرین جایی بابا ولی کو گوش شنوا پس باید انتظار ابنو هم داشته باشیم وقتی همه جا میریم و همه چیو برگزار میکنیم که ضروری نیس🤍

فکر کنین از یه کوچه رد شدین اعلامیه فوت جونی دیدی و چند نفر میگن حیف شد جوون جوون رفت باز اینا رو می ...

عین همین جملاتتو با کمی تفاوت یه نفر دیگه بهش گفت نوشت به کلیه ام‌ با ایموجی خنده خسته نکن خودتو

چرا همه چیو اینقد بزرگ میکند منم اگه لایک کردم فقط بخاطر اون حرفش بود که گفت خودمون گرفتاری داریم غض ...

وا عزیزم اولش نوشته به کلیه ام یعنی انقد بی اهمیته

خدایی لایک کردن نداشت حرفاش بی رحمانه بود

بعد اره گرفتاری داریم ولی باید واسه مرگ یه ادم اونم کسی که محبوب بوده برای یه عده ی زیادی اینجوری گفت 

چرا همه چیو اینقد بزرگ میکند منم اگه لایک کردم فقط بخاطر اون حرفش بود که گفت خودمون گرفتاری داریم غض ...

گرفتاری هممون دیگه شبیه هم شده مرگ ادم هایی که تا دیروز صداشونو میشندیم، بزرگ نیست اصلا کاری به اسم این خدا بیامرز نداریم میگیم به مرگ یه جوون نگیم به کلیه چپم.. به خدا سخته لااقل خوشمون نمیاد بلند نگیم تو دلمون بگیم و رد بشیم

😨😨😨😨 منم تازه رفتم دندونپزشکی😨و همچنان هم باید سه چهار جلسه دیگه برم😨 😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨 ...

من باردارم پریشب ساعت ده از مطب اومدیم غذا نبود غذا بیرون خوردیم 😭😭😭😭

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2706