2733
2739
عنوان

نکنه علی انصاریان هم ...😔

4848 بازدید | 97 پست

حالم بده 😭😭 میگن انصاریان هم اوضاع جالبی نداره

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره 

تو یه برنامه بودن میناوند مجری بوده 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2738

میناوند ۲۷روز قبل دندون پزشکی بوده حتی تو پیجشم تبلیغ کرده 

انصاریانم بعد میناوند یهنی ۱۸روز پیش رفته همون مطب 

ایشالا که سلامت برگرده خیلیییی ناراحت شدم از فوتش 

بیچاره حالا واکسنم زده بود

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد...
این کرونا همه ما رو میکشه😢

واکسن نمیارن برامون 😭😭😭

ممکنه واقعا. وخیم دیگه اوضاعش.فقط خدا باید معجزه کنه.  خسته شدیم. واقعا مغزم میخواد منفجر بشه. نمی تونم تحمل کنم این شرایط رو دیگه. خدا لعنتشون کنه چه کوفتی خوردن انداختن به جون  کره زمین.

به من چه 😐:-/ به کلیه چپم  خودم کم گرفتاری واریم غصه نمی دونم کی رو هم بخورم🙄

کی نیست 

یه شهروند و هموطن بود که بخاطر این ویروس لعنتی پرکشید و دفت مثل بقیه هموطنامون که رفتن

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد...
میناوند ۲۷روز قبل دندون پزشکی بوده حتی تو پیجشم تبلیغ کرده  انصاریانم بعد میناوند یهنی ۱۸روز پ ...

😨😨😨😨

منم تازه رفتم دندونپزشکی😨و همچنان هم باید سه چهار جلسه دیگه برم😨

😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706